Podsumowanie sezonu

Podsumowanie sezonu post thumbnail image

Stało się! Pierwszy sezon aktywnej działalności Fantastycznego Skauta dobiegł końca. W rundzie jesiennej tworzyliśmy do szuflady, offline’owo testując nasze możliwości. 21 stycznia, tydzień przed startem 15. kolejki Ekstraklasy wrzuciliśmy pierwszego tweeta i pierwsze posty na bloga. Rodzinom obiecywaliśmy, że tylko pierwszy tydzień będzie tak potwornie intensywny. Nic bardziej mylnego…

Przewidywane składy

Sól naszego kontentu. Cieszące się największym zainteresowaniem na blogu (kilkanaście tysięcy wyświetleń), będące jednym z impulsów do założenia bloga. Z drugiej strony spis wykonawców stałych fragmentów gry i sparingowych rezultatów były dla nas początkowo równie istotne i nie bez przyczyny oglądamy teraz mecze liderów 1. ligi, notując karne, wolne i rożne. 

Doskonale pamiętamy piątkowe popołudnie przed startem 15. kolejki, gdy udało nam się trafić dwa komplety w pierwszym meczu rundy i zaczęliśmy udowadniać, że można na nas polegać. Tamten weekend był dla nas najlepszy, bo wytypowaliśmy aż sześć pełnych 11-tek, przewidując 89%. W ciągu całej rundy poprawnie odgadliśmy ponad 84% zawodników. Najłatwiejsza okazała się być Wisła Kraków (93%), Zagłębie Lubin (91%) i Legia Warszawa (90%). Trudniejsze okazały się natomiast drużyny Rakowa (77%), Jagiellonii (78%) i Stali Mielec (78%) – jeśli czytają nas jacyś specjaliści od tych drużyn, chętnie skorzystamy z Waszej pomocy! 😉

Przegląd Sportowy wyprzedziliśmy o 62 zawodników, nie wliczając w to wszystkich meczów, w których PS swoich przewidywań nie wrzucił (zrezygnowali z ostatniej kolejki oraz dwóch innych spotkań). Staramy się nie bombardować Was tymi zestawieniami, bo chyba dalsze porównania nie mają większego sensu. Ponad pięciu zawodników na kolejkę przewagi, koncentracja na Fantasy – wiecie czyją prenumeratę wykupić na przyszły sezon (żart, my wciąż jesteśmy darmowi). 

Liga Fantastycznego Skauta

Przed sezonem poważnie zastanawialiśmy się, czy uda się nam przyciągnąć trzycyfrową liczbę graczy. Dziś możemy jedynie żałować, że nie zdążyliśmy wbić 1000, bo od 916 niewiele brakowało. Nie chcemy brzmieć narcystycznie. Cieszymy się po prostu zamieszaniem, które udało nam się wywołać, a Wasze pozytywne komentarze dają nam do zrozumienia, że było to coś potrzebnego i wartego poświęcenia tylu godzin.

Kolejny już raz gratulujemy Emilio z DRIN TIMu 2, Masiemu z Juventusu Kartuzy i sir Kamilowi z Basior Lipsko. Ze zwycięzcami już się kontaktowaliśmy, koszulka Cracovii już zamówiona, książki i szalik niedługo wyślemy. Niedługo, bo od paru dni kombinujemy z drobnymi, skautowymi gadżetami, które dorzucimy najbardziej zasłużonym. Warto się z nami bawić i warto wygrywać.
Dzięki dla wszystkich za wspólną rywalizację. Byli zwycięzcy generalki, byli dziennikarze, były osoby z zagranicy. Było fajnie.

Podziękowania

Cieszyły nas każde zostawione serduszko i kciuk. Każdy retweet i komentarz. Każde pytanie. Jesteśmy  niszowym blogiem i przeżywaliśmy każdą interakcję z Wami. Chcielibyśmy Wam osobiście podziękować za każdy kontakt, ale bardzo nie chcielibyśmy nikogo pominąć. Specjalne ukłony dla Łukasza i Pawła, których przychylne nastawienie, zwłaszcza na początku, dało nam niezwykle wiele. Jesteśmy osobnym projektem, ale gramy do jednej bramki i w połączeniu tworzymy fajne wsparcie dla graczy Fantasy. A o to w tym wszystkim chodzi.

Podsumowanie podsumowania

Nie przedłużamy, bo mało kto chciałby siedzieć godzinami i czytać o minionym sezonie. Zabrzmi to górnolotnie, ale życie trzech amatorów-pasjonatów odmieniło się o 180 stopni. Tak duże poświęcenie względnie małemu blogowi mogłoby się wydawać nieproporcjonalne do jego potencjału, ale ilość frajdy jaką z tego czerpiemy jest bezcenna. Całymi dniami debatujemy nad rozwiązaniami https://callphoneinfo.com , które pomogą nam usprawnić i ulepszyć projekt.

Oficjalnie możemy ogłosić, że udało nam się osiągnąć utrzymanie, mamy licencję na działanie w kolejnym sezonie. Dziękujemy za wszystko i do usłyszenia niedługo!

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Post