Fantastyczny Skaut. Niezbędnik gracza Fantasy Ekstraklasa Bez kategorii Guess who’s back. Powrót w nowej odsłonie

Guess who’s back. Powrót w nowej odsłonie

Guess who’s back. Powrót w nowej odsłonie post thumbnail image

49 dni. Dokładnie tyle czasu minęło od wrzuconego przez nas podsumowania rundy, kończącego pierwszy okres naszej internetowej działalności. Przez te niespełna dwa miesiące podładowaliśmy nieco baterie, ale też pracowaliśmy w pocie czoła, by dziś powrócić do Was w nowej odsłonie. Witajcie na fantastycznyskaut.pl!

Mały krok dla człowieka, ale wielki dla projektu FS. Niczym w FIFIE, uruchomiliśmy funkcję „Bogaty inwestor” i przenieśliśmy się na własną stronę. Spełniamy tym samym swoje marzenia, zdobywając pełną samodzielność i wchodząc na wyższy poziom profesjonalizmu.

Jak wiecie z naszego Twittera, wzbogaciliśmy się o kilka wartościowych współprac. Dołączył do nas ekspert od statystyk, @michal-legut, a także dwaj wyjątkowi redaktorzy: @tomek-krucan i @michal-walkowski. Rozwijamy się i to nas cieszy. Tworzymy nasze gadżety, regularnie kombinujemy, jak sprawić, by ten amatorski projekt, sprawiał wrażenie prowadzonego przez grupę porządnych PR-owców.

Zapraszamy Was do śledzenia naszej strony z podobnym zainteresowaniem, jak miało to miejsce na blogu. Mamy nadzieję, że dzięki tym zmianom będzie się Wam korzystało z FS przyjemniej i będziecie w stanie osiągać jeszcze lepsze wyniki w Fantasy. Gdyby coś należało poprawić – koniecznie dajcie znać. My tymczasem wracamy do uzupełniania sparingów (przed sezonem) i innych skomplikowanych rzeczy, które zamierzamy Wam przedstawiać.

Do (już bardziej regularnego) usłyszenia!

Zdjęcie główne autorstwa Davida Rangela z Unsplash

1 thought on “Guess who’s back. Powrót w nowej odsłonie”

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Post