Fantastyczny Skaut. Niezbędnik gracza Fantasy Ekstraklasa Bez kategorii Ruszyło! Start gry, liga Fantastycznego Skauta i zapowiedź historycznego wydarzenia

Ruszyło! Start gry, liga Fantastycznego Skauta i zapowiedź historycznego wydarzenia

Ruszyło! Start gry, liga Fantastycznego Skauta i zapowiedź historycznego wydarzenia post thumbnail image

Wystartowało Fantasy Ekstraklasa! O naszych emocjach, lidze i prawdziwej petardzie.

Cóż za czas, żeby żyć! Fantasy Ekstraklasa odpalona, więc i Fantastyczny Skaut odpalony. Wchodzimy w drugą rundę działalności na pełnej, mając własną stronę internetową i wyjątkowe niespodzianki w zanadrzu.

Zaczynamy się powoli zastanawiać nad składami, porównywać ceny, sprawdzać wyniki meczów sparingowych i rezultaty okienka transferowego. Po co tracić – tak cenny dla wszystkich menedżerów – czas, na przegrzebywanie Internetu i nieraz kiepsko zorganizowanych stron klubowych? U nas znajdziecie przewidywane składy, pełne raporty meczowe, dane dotyczące wykonawców stałych fragmentów gry i szeroko pojętego okresu przedsezonowego!

W najbliższym tygodniu zbombardujemy Was ilością materiałów, mających na celu pomoc w ułożeniu drużyny marzeń. Wypatrujcie artykułów z propozycjami wyborów opcji budżetowych, kapitanów i wielu innych. No to co, zaczynamy? 

Liga Fantastyczny Skaut: 46cd25ce

To już druga edycja, podczas której, rywalizować będziemy o cenne nagrody. Poprzednio była to m.in. koszulka klubowa, czy zestaw książek. Nie zawiedliśmy wtedy i nie zawiedziemy tym razem. Póki co konkrety musimy zachować w tajemnicy, ale gwarantujemy, że będziecie zadowoleni.

I miejsce: szczegóły wkrótce

II miejsce: szczegóły wkrótce

III miejsce: szczegóły wkrótce

Najwyższy wynik pojedynczej kolejki w rundzie: szczegóły wkrótce

Nasza tajemniczość ma bezpośredni związek z wymienioną wyżej „petardą”. Lubimy Was zaskakiwać, a tym razem informacja będzie wręcz historyczna. Na początku przyszłego tygodnia odkryjemy wszystkie karty. Zapiszcie to sobie w kalendarzach, bo będzie się działo!

zdjęcie główne autorstwa Clemens van Lay z Unsplash

2 thoughts on “Ruszyło! Start gry, liga Fantastycznego Skauta i zapowiedź historycznego wydarzenia”

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Post