Nowości w Fantasy Ekstraklasa

Nowości w Fantasy Ekstraklasa post thumbnail image

Jest dobrze! Zarząd polskiego Fantasy uważnie słucha swoich odbiorców i rozwija naszą ukochaną zabawę.

Mamy FPL w domu. I to bez cienia ironii, bo doszły nam bardzo ciekawe „chipsy”. Zapraszamy na szybki przegląd nowości w Fantasy Ekstraklasa:

1. Kapitanów dwóch

Nie mylić z angielskim Triple Captain. W Ekstraklasie pojawiła się ciekawa opcja skorzystania z podwójnych punktów aż dwóch zawodników. Po aktywacji podwójne punkty dostanie zarówno nasz kapitan, jak i wicekapitan. Do wykorzystania raz w rundzie, więc czekamy na idealną opcję terminarzową.

2. Ławka punktuje

Tym razem klasyczny Bench Boost. Raz w rundzie możemy zdobyć punkty za całą 15tkę zawodników (a więc również tych rezerwowych). To jest bardzo ciekawy dodatek, bo wymaga od nas rozsądnego budowania składu. Skończyły się czasy sadzania na ławce przypadkowych piłkarzy za 0.5. 😉

PS kto powiedział, że muszą być oni przypadkowi? Niedługo przygotujemy dla Was listę opcji budżetowych, dzięki której będziecie mogli zagrać Ławka punktuje, nie wydając na nią dużych pieniędzy!

Dodatkowo: Jestem na minusie!

Trudno nazwać to typowym chipem. Jest to ułatwienie w kontekście budowania składów konceptualnych – gdy chcemy przetestować różne warianty, nie zważając na budżet. W praktyce chodzi o to, że budując skład możemy dowoli dodawać zawodników (wskoczą do naszej drużyny), ale rzecz jasna nie będziemy mogli ich kupić, jeśli nie zmieścimy się w budżecie – na górze pojawi się informacja ile jesteśmy na minusie.


Zapraszamy do naszej ligi. Przewidziane wyjątkowe nagrody (konkrety wkrótce). Kod: 46cd25ce

zdjęcie główne autorstwa Vitolda Klein z Unsplash

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Post