Fantastyczny Skaut gra do jednej bramki z Lotto Fantasy Ekstraklasa!

Fantastyczny Skaut gra do jednej bramki z  Lotto Fantasy Ekstraklasa! post thumbnail image

Jest i długo wyczekiwana bomba. Absolutnie historyczne wydarzenie stało się faktem. Rozpoczynamy współpracę z Fantasy Ekstraklasa!

DUMA. Trudno opisać emocje, które teraz czujemy. Rok pracy w trybie 24/7 i pełnego poświęcenia dla rozwoju polskiej sceny Fantasy nie poszedł na marne. Zostaliśmy docenieni przez najważniejszych na tymże rynku – przez tych, dzięki którym w ogóle tu jesteśmy.

W najbliższej rundzie będziecie mogli korzystać z efektów naszej współpracy. Od tekstów, pojawiających się zarówno na naszej stronie, jak i stronie Fantasy Ekstraklasa, przez różne formy działań w mediach społecznościowych, aż po nagrody w naszej lidze, sponsorowane przez twórców gry. W II edycji naszej ligi będziecie walczyć o takie fanty:

1. Oficjalna Piłka Ekstraklasy
  2. Koszulka wybranego klubu ESA
  3. Football Manager 2022 / EA Sports FIFA 22 (do wyboru przez zwycięzcę)

A to nie wszystko! W najbliższych tygodniach dobrze poznacie szczegóły naszego partnerstwa. Śledźcie sociale nasze i Fantasy Ekstraklasa – nie pożałujecie!

Niech żyje Fantastyczny Skaut! Niech żyje Fantasy Ekstraklasa!