Aye aye, captain! Kto na kapitana w GW1?

Aye aye, captain! Kto na kapitana w GW1? post thumbnail image

Chyba wszyscy gracze Fantasy Ekstraklasa z niecierpliwością czekają na start rozgrywek. Nie ukrywamy, my również! Na pewno większość z Was myślała już nad kapitanem w swoich zespołach. Z wielką przyjemnością prezentujemy nasze propozycje.

Ishak (dom, vs Radomiak) – zawodnik pojawiający we wszystkich propozycjach podczas naszej wewnętrznej konwersacji. Na papierze oczywisty wybór. Do Poznania przyjeżdża beniaminek, w którego bramce prawdopodobnie stanie mało doświadczony Filip Majchrowicz. Owszem, radomianie na zapleczu Ekstraklasy sprawiali bardzo dobre wrażenie, ale Lech myśląc o włączeniu się do walki o czołowe pozycje musi takie spotkania wygrywać. Odpowiedzialny za zdobywanie bramek w „Kolejorzu” będzie szwedzki snajper!


Kucharczyk (dom, vs Górnik) – „Kuchy” nie będzie grał w czwartkowym meczu z powodu zawieszenia za czerwoną kartkę, którą otrzymał jeszcze w barwach Legii, w europejskich pucharach. W takim układzie skrzydłowy Pogoni wydaje się być pewniakiem do gry w niedzielnym starciu. Sporo o dyspozycji „Portowców” powie nam czwartkowy mecz. Górnik pod wodzą Jana Urbana powinien grać czwórką obrońców. Będzie to zmiana w stosunku do poprzedniego sezonu. Defensywa zabrzan na papierze nie wygląda na zbyt solidnie i tutaj upatrujemy szansy na punkty Kucharczyka.


Imaz (dom, vs Lechia) – Imaz będący w formie to zawsze zagrożenie dla bramki rywala. Do Białegostoku wrócił trener Ireneusz Mamrot. Właśnie za poprzedniej kadencji tego szkoleniowca Hiszpan wyglądał najlepiej. Imaz powinien grać za plecami napastnika Ontario phone lookup , jednak istnieje możliwość, że Trubeha nie zdąży się wykurować na sobotnie starcie. Wtedy prawdopodobne jest, że na szpicy wystąpi właśnie były gracz „Białej Gwiazdy”. Ponadto Hiszpan podszedł do jedenastki podczas ostatniego sparingu „Jagi” przez rozpoczęciem rozgrywek. Warto to odnotować.


Mladenović (dom, vs Wisła Płock) – delikatnie mówiąc Legia w środę nie zachwyciła, ale nie można lekceważyć jej zawodników w kontekście opaski kapitańskiej. Popularny „Mladen” wydaje się być w tym momencie najlepszym wyborem z ekipy „Wojskowych”. Zawsze groźne dośrodkowania z akcji oraz stałych fragmentów gry mogą przynieść punkty w starciu z Wisłą. Trzeba dodać, że w przypadku Serba nie spodziewamy się rotacji w sobotnim starciu.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Post