Fantastyczny Skaut. Niezbędnik gracza Fantasy Ekstraklasa Bez kategorii Vademecum Skauta, czyli przewidywane składy na 1. kolejkę

Vademecum Skauta, czyli przewidywane składy na 1. kolejkę

Vademecum Skauta, czyli przewidywane składy na 1. kolejkę post thumbnail image

Adrenalina na najwyższym możliwym poziomie. Startujemy z przewidywaniami w sezonie 2021/22! Mamy świadomość, że drugi sezon dla byłych beniaminków jest zazwyczaj najtrudniejszy – tak może być też z nami, ale zrobimy wszystko, żeby pójść drogą Rakowa, a nie chociażby angielskiego Sheffield United. Zmiany trenerów i rotacje pucharowiczów? Będzie ciężko, ale jedziemy z tym!

Tym postem kończymy absolutnie szalony tydzień przygotowań do nowej rundy Fantasy Ekstraklasa. Ile się w tym czasie działo! Wrzuciliśmy 15 tekstów, mających na celu ułatwienie Wam ułożenia składu, nie licząc masy kontentu w naszych zakładkach: przed sezonem, stałe fragmenty gry, terminarz, czy w końcu raporty przedmeczowe. Rozpoczęliśmy oficjalną współpracę z Fantasy Ekstraklasa, znów mamy największą ligę prywatną w Polsce, z najgrubszymi nagrodami.

Mamy nadzieję, że czujecie się dobrze przygotowani do sezonu. My oddajemy Wam przewidywane składy i wreszcie łapiemy chwilę oddechu… żeby w końcu ustalić własne składy! Powodzenia!

Vademecum Skauta, czyli przewidywane składy na 1. kolejkę

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Post