Fantastyczny Skaut. Niezbędnik gracza Fantasy Ekstraklasa Bez kategorii Vademecum Skauta, czyli przewidywane składy na 1. kolejkę

Vademecum Skauta, czyli przewidywane składy na 1. kolejkę

Adrenalina na najwyższym możliwym poziomie. Startujemy z przewidywaniami w sezonie 2021/22! Mamy świadomość, że drugi sezon dla byłych beniaminków jest zazwyczaj najtrudniejszy – tak może być też z nami, ale zrobimy wszystko, żeby pójść drogą Rakowa, a nie chociażby angielskiego Sheffield United. Zmiany trenerów i rotacje pucharowiczów? Będzie ciężko, ale jedziemy z tym!

Tym postem kończymy absolutnie szalony tydzień przygotowań do nowej rundy Fantasy Ekstraklasa. Ile się w tym czasie działo! Wrzuciliśmy 15 tekstów, mających na celu ułatwienie Wam ułożenia składu, nie licząc masy kontentu w naszych zakładkach: przed sezonem, stałe fragmenty gry, terminarz, czy w końcu raporty przedmeczowe. Rozpoczęliśmy oficjalną współpracę z Fantasy Ekstraklasa, znów mamy największą ligę prywatną w Polsce, z najgrubszymi nagrodami.

Mamy nadzieję, że czujecie się dobrze przygotowani do sezonu. My oddajemy Wam przewidywane składy i wreszcie łapiemy chwilę oddechu… żeby w końcu ustalić własne składy! Powodzenia!

Vademecum Skauta, czyli przewidywane składy na 1. kolejkę

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Post