Fantastyczny Skaut. Niezbędnik gracza Fantasy Ekstraklasa Bez kategorii Wybór Skauta, czyli pomysły trzech mędrców z bloga – nasz skład GW1

Wybór Skauta, czyli pomysły trzech mędrców z bloga – nasz skład GW1

Wybór Skauta, czyli pomysły trzech mędrców z bloga – nasz skład GW1 post thumbnail image

W pierwszą serię gier wchodzimy takim składem. Naszym zdaniem to najlepsza drużyna, jaką można ułożyć na tę konkretną kolejkę(!). Musicie bowiem pamiętać, że Wybór Skauta to zestawienie najkorzystniejszych opcji na dany ekstraklasowy weekend.

10 meczów domowych, zwycięzca ankiety na kapitanie, tylko trzech pucharowiczów Phone lookup Canada , więc brak ryzyka. Po ogromne punkty!

1 thought on “Wybór Skauta, czyli pomysły trzech mędrców z bloga – nasz skład GW1”

  1. Wszystko super ,ale trochę brak konsekwencji skoro wrzucacie do składu Douglasa i Żyro ,a w innym artykule sugerujecie ,że nie wiadomo czy wogole zagrają. Ogólnie całokształt to super robota i powodzenia wam życzę 🙂

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Post