Aye aye, captain! Kto na kapitana w GW2?

Aye aye, captain! Kto na kapitana w GW2? post thumbnail image

Pierwsza kolejka to już przeszłość! Mamy nadzieję, że zanotowaliście dobry start rozgrywek i to Wasi rywale muszą szukać sposobów na zniwelowanie strat. Jednak, jeżeli znajdujecie się w drugiej grupie to nic straconego! Przedstawiamy nasze propozycje dotyczące opaski kapitańskiej na drugą serię spotkań. Każdy powinien znaleźć coś dla siebie!

Ishak (wyjazd, vs Górnik) – klasyk w Fantasy. Nie udało się przed tygodniem, musi udać się teraz! Teraz całkiem serio. Ishak w inauguracyjnym meczu z Radomiakiem nie zdobył punktów, jednak trzeba przyznać, że był bardzo blisko. Kapitalne uderzenie w poprzeczkę, bramka zdobyta po niewielkim ofsajdzie, piękne zagranie piętką do Kamińskiego, po którym prawie padł gol. Już czuliśmy zapach punktów na koncie Szweda… Teraz „Kolejorz” jedzie do Zabrza. Górnik na swoim stadionie zawsze spisuje się lepiej niż na wyjazdach, jednak patrząc na ostatni mecz „Trójkolorowych” można mieć wątpliwości, czy ekipa Jana Urbana jest w dobrej dyspozycji.


Yeboah/Skvarka (wyjazd, vs Bruk-Bet) – nasza druga propozycja to duet pomocników „Białej Gwiazdy”. Ghańczyk był najlepszym zawodnikiem Wisły w poprzednim meczu i powierzenie mu opaski kapitańskiej wydaje się być całkiem sensowym pomysłem. Tym bardziej, że Wisła jedzie do Niecieczy. Miejscowy Bruk-Bet w pierwszym spotkaniu zaledwie zremisował 1:1 ze Stalą Mielec. Nie jest do końca pewne, czy skrzydłowego zespołu Adriana Guli zobaczymy na murawie w meczu z beniaminkiem. Drobny uraz odniesiony w poprzednim nie jest chyba poważny. Ghańczyk trenował w trakcie tygodnia, ale zawsze pozostaje nutka niepewności w tym temacie. Dlatego jako opcję rezerwową polecamy Michala Skvarkę. Bardzo dobry występ Słowaka w starciu z Zagłębie okraszony został dwiema asystami.


Kucharczyk (wyjazd, vs Warta) – w zasadzie moglibyśmy przedstawić podobną argumentację jak przed tygodniem. „Kuchy” w czwartek będzie odpoczywał, więc w niedzielę jest pewniakiem do gry. Pogoń na początku sezonu wygląda naprawdę nieźle. Tym razem „Portowcy” jadą na wyjazd do Grodziska Wielkopolskiego, aby zmierzyć się z Wartą. „Zieloni” ostatnio dali sobie strzelić dwie bramki i nie wydają się tak mocni w defensywie, jak podczas ubiegłego sezonu. Kucharczyk w meczu z Górnikiem zdobył gola i zaliczył dobry występ.


Ivi Lopez (wyjazd, vs Jagiellonia) – wielu graczy przed poprzednią kolejką obawiało się roszad w zespole Rakowa i bez wyrzutów sumienia odpuściła inwestycję w Iviego Lopeza. Hiszpan zagrał jednak cały mecz i odpłacił się aż dwunastoma punktami! Zdobycz Iviego mogła być nawet większa, jednak świetnie w bramce Piasta interweniował Plach. Pomocnik Rakowa na pewno nie zapomniał, jak się wykonuje rzuty wolne albo nawet poprawił ten element gry w swoim repertuarze. Jesteśmy świadomi zagrożenia, że Ivi może zacząć mecz na ławce rezerwowych. Z drugiej strony wydaje się być w mega gazie i nawet podczas trzydziestu minut na murawie jest w stanie wypracować punkty.

1 thought on “Aye aye, captain! Kto na kapitana w GW2?”

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Post