Podsumowanie kolejki (z naszej perspektywy)

Podsumowanie kolejki (z naszej perspektywy) post thumbnail image

Jak poszły nam przewidywania i ile punktów zdobył Wybór Skauta? Kto i dlaczego prowadzi w naszej lidze? Wszystkiego dowiecie się z tego tekstu.

Bardziej ogólne wnioski, w szczegółowym podsumowaniu każdego spotkania, przeczytacie w Fantastycznym Okiem – już niedługo na stronie!


Przewidywane składy

Zaczęło się pięknie. Po piątku mieliśmy jeden komplet, dwie „dziesiątki” i jedno 9/11. Z czasem wyszło jednak kilka śmiesznych tematów (głównie w związku z pucharowiczami) i wynik został umiarkowanie zadowalający. W drugiej kolejce poprawnie przewidzieliśmy 153 piłkarzy, co daje 77,3% skuteczności. Dla porównania Przegląd Sportowy dobrze wytypował 148 nazwisk, a więc 74,8% wszystkich możliwych zawodników. Wynik PS paradoksalnie jest nie taki zły, biorąc pod uwagę, że skład Śląska przewidzieli w liczbie 2/11! Rozumiemy ten ból i mamy świadomość, że przy tych rotacjach, mogło się to przydarzyć i nam.


Wybór Skauta

Wisełko, dlaczego? Potrojenie piłkarzy „Białej Gwiazdy” nie było jednak receptą na sukces. Nasz Wybór Skauta uzyskał 53 punkty (lepiej wyszliśmy na trójce z Piasta), dzięki czemu był sporo powyżej średniej (36), ale z jeszcze większą różnicą względem wyniku najwyższego (96).


Liga Fantastycznego Skauta – 46cd25ce

FC Drzefce wciąż na szczycie! Menedżer Lucky faktycznie ma sporo szczęścia, utrzymując prowadzenie nad pozostałą grupą blisko 1300 menedżerów w naszej lidze. Warto było zakupić Konczkowskiego, a kapitańską opaskę powierzyć Ishakowi. Gratulacje, czekamy na rozwój wydarzeń!


zdjęcie główne autorstwa Tetiana SHYSHKINA z Unsplash

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Post