Aye aye, captain! Kto na kapitana w GW3?

Aye aye, captain! Kto na kapitana w GW3? post thumbnail image

Pierwsze koty za płoty! Za nami dwie kolejki i powoli widzimy, czego spodziewać się po większości zespołów. Trzy ekipy w dalszym ciągu rywalizują w eliminacjach do europejskich pucharów. Ten fakt z pewnością nie ułatwia nam zadania. Tradycyjnie jednak postaramy się Wam przedstawić najlepsze propozycje opaski kapitańskiej na trzecią serię spotkań.

Ishak (dom, vs Cracovia) – Szwed powoli staje się stałym bywalcem w rubryce „Aye aye, captain!”. Nie boimy się stawiać na Ishaka, ale mamy ku temu argumenty! Napastnik Lecha dobrze wszedł w sezon. Z Radomiakiem do zdobycia gola zabrakło bardzo niewiele, a z Górnikiem snajper „Kolejorza” już wpisał się na listę strzelców. Teraz do Poznania przyjeżdża Cracovia, która na początku sezonu nie zachwyca. Lech jest faworytem tego meczu, a Ishak głównym kandydatem do pokonania golkipera „Pasów”!


Imaz (dom, vs Bruk-Bet) – Jagiellonia pierwsze cztery spotkania rozgrywa na własnym stadionie i zanosi się na to, że ekipa Ireneusza Mamrota chce wykorzystać ten czas na rozgoszczenie się w czołówce tabeli. Jednym z liderów „Dumy Podlasia” jest na pewno Jesus Imaz! Tylko dwóch zawodników wykręciło do tej pory lepsze liczby w Fantasy niż Hiszpan! Tym razem do Białegostoku przyjeżdża Bruk-Bet Termalica, która w obu rozgrywanych do tej pory meczach traciła gole. Pora na kolejną bramkę Hiszpana?


Szwoch (dom, vs Radomiak) – dwóch oczywistych kandydatów i zaczynają się schody. Czas zatem uśmiechnąć się do zawodników, którzy w tym sezonie nie dali jeszcze liczb. Dla Wisły mecz z Radomiakiem może być przełamaniem. Do tej pory płocczanie dwukrotnie przegrali 0:1. Stopniowo wprowadzany do gry jest Dominik Furman. Pod jego nieobecność Mateusz Szwoch jest pierwszym egzekutorem stałych fragmentów gry. Pod koniec chcemy tylko zaznaczyć, że jest to opcja dla osób chcących podjąć większe ryzyko.


Jimenez (dom, vs Stal) – kolejna bardzo ryzykowna opcja. Górnik przegrał dwa pierwsze mecze i musi szukać punktów. Teraz nadarza się świetna okazja, aby w końcu dopisać jakąś zdobycz w tabeli. Do Zabrza przyjeżdża Stal, której potencjał nie wydaje się zbyt wysoki. „Trójkolorowi” myśląc o spokojnym utrzymaniu muszą wygrywać takie mecze. Jimenez w dalszym ciągu jest czołowym zawodnikiem zabrzan i będzie on odpowiedzialny za zdobywanie bramek. Pod nieobecność na murawie Podolskiego, Hiszpan jest w dalszym ciągu pierwszym egzekutorem jedenastek.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Post