Podsumowanie kolejki (z naszej perspektywy)

Podsumowanie kolejki (z naszej perspektywy) post thumbnail image

Jak poszły nam przewidywania i ile punktów zdobył Wybór Skauta? Kto i dlaczego prowadzi w naszej lidze? Wszystkiego dowiecie się z tego tekstu.

Bardziej ogólne wnioski, w szczegółowym podsumowaniu każdego spotkania, przeczytacie w Fantastycznym Okiem – już niedługo na stronie!

Przewidywane składy

Najlepsza kolejka tej rundy, ale wciąż niezupełnie nas satysfakcjonująca. Procent mógłby być znacznie wyższy, gdyby nie problemy z wytypowaniem 11-tki Rakowa. Za pomysłami trenera Papszuna trudno nadążyć, który raz wystawia zupełnie rezerwy, by tydzień później zagrać pierwszym składem. Skończyło się na 137 trafieniach, a więc 77,8% poprawnie wytypowanych nazwiskach (odliczamy od tego mecz Legii z Zagłębiem, ale nasze przewidywania na ten mecz możecie znaleźć tutaj). Nasz wynik był lepszy od rezultatu dziennikarzy Przeglądu Sportowego o 3 zawodników.

Było zielono, ale „trójka” boli wyjątkowo mocno.

Wybór Skauta

No i to jest przyzwoity wynik! 72 punkty i tylko 3 typowe blanki. Jest tylko jedno „ale”. Zagraliśmy opcję Kapitanów Dwóch, stawiając na dwóch z trzech niepunktujących zawodników. Spory pech, ale wynik zbliżony najlepszemu w kolejce (84) i odległy od średniej (37) napawa dumą.


Liga Fantastycznego Skauta – 46cd25ce

Zbliżamy się do 1400 menedżerów, a najlepszym/ą z nich jest Pani Biszkoptowa! Skład Biszkopt4 uzbierał 69 punktów i nawet minus za Zwolińskiego nie przeszkodził w objęciu prowadzenia w naszej lidze. W generalce jest czwarta pozycja, więc potencjał na wielkie nagrody spory.


zdjęcie główne autorstwa Tetiana SHYSHKINA z Unsplash

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Post