Wzrosty/spadki cen zawodników [GW3]

Wzrosty/spadki cen zawodników [GW3] post thumbnail image

Za nami pierwsze zmiany cen zawodników w Fantasy Ekstraklasa. Kto poszedł w górę? Kto spadł? Poniżej prezentujemy zestawienie zmian.

Zmiany cen zawodników w grze występują kilka razy na rundę. Zaprezentowanie wzrostów i spadków po poszczególnej kolejce to jedno. A my postaramy się w przeciągu całej rundy zaprezentować sumę tych zmian. Zastanawialiście się kto w poprzedniej edycji gry miał największy wzrost i spadek? Tutaj będziecie mieli taką możliwość. Zapraszamy na pierwszą aktualizację (na pewno nie ostatnią).

Powodzenia i zielonych strzałek dla wszystkich.

ML

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Post

Podsumowanie sezonuPodsumowanie sezonu

Stało się! Pierwszy sezon aktywnej działalności Fantastycznego Skauta dobiegł końca. W rundzie jesiennej tworzyliśmy do szuflady, offline’owo testując nasze możliwości. 21 stycznia, tydzień przed startem 15. kolejki Ekstraklasy wrzuciliśmy pierwszego