Fantastyczny Skaut. Niezbędnik gracza Fantasy Ekstraklasa Bez kategorii Wybór Skauta, czyli pomysły trzech mędrców z bloga – nasz skład [GW4]

Wybór Skauta, czyli pomysły trzech mędrców z bloga – nasz skład [GW4]

Wybór Skauta, czyli pomysły trzech mędrców z bloga – nasz skład [GW4] post thumbnail image

czwartą serię gier wchodzimy takim składem. Naszym zdaniem to najlepsza drużyna, jaką można ułożyć na tę konkretną kolejkę(!). Musicie bowiem pamiętać, że Wybór Skauta to zestawienie najkorzystniejszych opcji na dany ekstraklasowy weekend.

Trudna kolejka, oj trudna. Na pierwszy rzut oka niewiele drużyn z potencjałem na czyste konta, a i tych strzelców wyjątkowo ciężko wytypować. Wyszła mieszanka pewniaków (3x LPO i WIS) z ryzykownymi strzałami (Mączyński, Durmus itd.)

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Post