Podsumowanie kolejki (z naszej perspektywy)

Podsumowanie kolejki (z naszej perspektywy) post thumbnail image

Jak poszły nam przewidywania i ile punktów zdobył Wybór Skauta? Kto i dlaczego prowadzi w naszej lidze? Wszystkiego dowiecie się z tego tekstu.

Bardziej ogólne wnioski, w szczegółowym podsumowaniu każdego spotkania, przeczytacie w Fantastycznym Okiem – już niedługo na stronie!

Przewidywane składy

Identyczny wynik do tego z poprzedniej kolejki. Wyrównujemy najwyższy procent tego sezonu, wciąż czując spory niedosyt. Skończyło się na 137 trafieniach, a więc na 77,8% poprawnie wytypowanych nazwiskach (odliczamy od tego mecz Rakowa z Radomiakiem, ale nasze przewidywania na ten mecz możecie znaleźć tutaj). Rzutem na taśmę wyprzedzamy typy Przeglądu o jedno nazwisko.

Na 16 składów trafiamy trzy komplety (11/11). W ramach zupełnej ciekawostki możemy podać, że nasz angielski wzór, Fantasy Scout, przewidując zestawienia 20 drużyn Premier League dwukrotnie typował w sposób bezbłędny (Brentford i Tottenham). Trzeba jednak oddać im, że trafili aż 85% wszystkich dostępnych nazwisk i to zapewne nie tylko z powodu bogatszych konferencji i braku rotujących pucharowiczów. 😉

Wybór Skauta

Jest… średnio. No, trochę powyżej średniej, bo zdobyliśmy 44 punkty, przy 34 pkt przeciętnego wyniku, ale to wciąż nie jest ideał (76 najwyższy wynik). Dobrze kombinowaliśmy z potrojeniem Lecha, a i trójka z Wisły nie była wcale taka zła (Kliment i Hanousek dali ładny zwrot). Problemem okazali się defensorzy Piasta, którzy od płocczan „przyjęli” aż trzy bramki. Strzelec bramki, Zwoliński, został niestety posadzony na naszej ławce, bo jego miejsce zajął chociażby Durmus. Może musimy typować jeszcze bezpieczniej, skoro ryzyko z Mączyńskim i wyżej wymienionym Turkiem się nie opłaciło?

Liga Fantastycznego Skauta – 46cd25ce

Wyjątkowo zaczniemy od siebie, bo wysokie miejsca we własnej lidze to rzecz warta odnotowania (zwłaszcza, gdy rywalizuje się z niemalże 1,5k menedżerów!). Jeden z nas znajduje się na 45 miejscu (180 OR), inny na 132 (652 OR), więc wciąż liczymy się w walce nawet z liderem, Kubą. Menedżer drużyny hej miedź wypracował sobie tak wysoką przewagę nad innymi w poprzednich kolejkach, że nawet 38 punktów w tej kolejce nie odebrało mu prowadzenia. Żałować może, że mając pięciu piłkarzy z poniedziałkowego meczu, umieścił trzech graczy Jagielloni w pierwszym składzie, „sadzając” 13 pkt na ławce za Jimeneza i Janżę. Trzymamy kciuki za następne kolejki i obiecujemy motywować własnymi wynikami.

zdjęcie główne autorstwa Tetiana SHYSHKINA z Unsplash

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Post