Fantastyczny Skaut. Niezbędnik gracza Fantasy Ekstraklasa Bez kategorii Vademecum Skauta, czyli przewidywane składy na 5. kolejkę

Vademecum Skauta, czyli przewidywane składy na 5. kolejkę

Vademecum Skauta, czyli przewidywane składy na 5. kolejkę post thumbnail image

Czy Kochalski wróci z marszu do bramki Radomiaka? Czy Pogoń zagra ustawieniem z treningów w tygodniu? Kto jest pierwszym wyborem Magiery w bramce? A Probierza?

Przed Wami nasze pomysły na zestawienie jedenastek, które wybiegną na boiska w ten weekend. Z pomocą na nasze bóle głowy przyszła ESA i przełożyła mecz Legii z Termaliką. Zgodnie z zasadami, punkty za ten mecz zostaną jednak dopisane do 5. kolejki. Przypominamy też że mecz Rakowa z Górnikiem również jest przełożony, ale w tym wypadku punkty zadziałają na zasadzie podwójnej kolejki.

Rzućcie okiem na sugerowane przez nas składy, a dla rozjaśnienia naszych wyborów – czytajcie informacje do każdego spotkania. Tam znajdziecie odpowiedzi na większość pytań, które chcielibyście zadać.

Vademecum Skauta, czyli przewidywane składy na 5. kolejkę