Podsumowanie 5. kolejki (z naszej perspektywy)

Podsumowanie 5. kolejki (z naszej perspektywy) post thumbnail image

Jak poszły nam przewidywania i ile punktów zdobył Wybór Skauta? Kto i dlaczego prowadzi w naszej lidze? Wszystkiego dowiecie się z tego tekstu.

Bardziej ogólne wnioski, w szczegółowym podsumowaniu każdego spotkania, przeczytacie w Fantastycznym Okiem – już jutro na stronie!

Przewidywane składy

Najlepszy wynik rundy zdobyty w specyficznej kolejce. Bez Legii i Rakowa przewiduje się nieco łatwiej, czego doskonałym przykładem jest nasz finalny rezultat – 130/154 zawodników, a więc 84,4% skuteczności. O 5 nazwisk lepiej od propozycji Przeglądu (81%).

Wybór Skauta

Sympatyczny wynik i sensowne typy. 53 punkty – o 20 więcej niż średnia i 30 mniej niż topowy. Żałujemy choroby Klimenta i że potrojona Pogoń przyniosła łącznie 9 punktów (mimo zwycięstwa 4:1!).

Liga Fantastycznego Skauta – 46cd25ce

1435 osób walczy już o oryginalną piłkę, koszulkę meczową (również oryginalną) i FIFĘ 22/ FM 2022. Najbliżej nagrody głównej jest w tej chwili BINIOR. Menedżer drużyny STAROPOLE trafił jackpota, powierzając Drygasowi opaskę kapitana (28 pkt). W tym szaleństwie zdecydowanie jest metoda, bo w poprzednich kolejkach podwajał punkty chociażby Grzesikowi, gdy ten bawił się z obrońcami Łęcznej. Szanujemy za odważne, ale świetne decyzje.

My również pozostajemy w grze o najwyższe cele. Jeden z nas zajmuje 14 miejsce w lidze Fantastycznego Skauta i 42 w generalce.

zdjęcie główne autorstwa Tetiana SHYSHKINA z Unsplash

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Post