Fantastyczny Skaut. Niezbędnik gracza Fantasy Ekstraklasa Bez kategorii Podsumowanie 5. kolejki (z naszej perspektywy)

Podsumowanie 5. kolejki (z naszej perspektywy)

Podsumowanie 5. kolejki (z naszej perspektywy) post thumbnail image

Jak poszły nam przewidywania i ile punktów zdobył Wybór Skauta? Kto i dlaczego prowadzi w naszej lidze? Wszystkiego dowiecie się z tego tekstu.

Bardziej ogólne wnioski, w szczegółowym podsumowaniu każdego spotkania, przeczytacie w Fantastycznym Okiem – już jutro na stronie!

Przewidywane składy

Najlepszy wynik rundy zdobyty w specyficznej kolejce. Bez Legii i Rakowa przewiduje się nieco łatwiej, czego doskonałym przykładem jest nasz finalny rezultat – 130/154 zawodników, a więc 84,4% skuteczności. O 5 nazwisk lepiej od propozycji Przeglądu (81%).

Wybór Skauta

Sympatyczny wynik i sensowne typy. 53 punkty – o 20 więcej niż średnia i 30 mniej niż topowy. Żałujemy choroby Klimenta i że potrojona Pogoń przyniosła łącznie 9 punktów (mimo zwycięstwa 4:1!).

Liga Fantastycznego Skauta – 46cd25ce

1435 osób walczy już o oryginalną piłkę, koszulkę meczową (również oryginalną) i FIFĘ 22/ FM 2022. Najbliżej nagrody głównej jest w tej chwili BINIOR. Menedżer drużyny STAROPOLE trafił jackpota, powierzając Drygasowi opaskę kapitana (28 pkt). W tym szaleństwie zdecydowanie jest metoda, bo w poprzednich kolejkach podwajał punkty chociażby Grzesikowi, gdy ten bawił się z obrońcami Łęcznej. Szanujemy za odważne, ale świetne decyzje.

My również pozostajemy w grze o najwyższe cele. Jeden z nas zajmuje 14 miejsce w lidze Fantastycznego Skauta i 42 w generalce.

zdjęcie główne autorstwa Tetiana SHYSHKINA z Unsplash

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Post