Fantastyczny Skaut. Niezbędnik gracza Fantasy Ekstraklasa Bez kategorii Vademecum Skauta, czyli przewidywane składy na 6. kolejkę

Vademecum Skauta, czyli przewidywane składy na 6. kolejkę

Vademecum Skauta, czyli przewidywane składy na 6. kolejkę post thumbnail image

Stan zdrowia Klimenta, fatalna forma Exposito, dotkliwa porażka Zagłębia i kluczowe mecze pucharowiczów. Jak wpłynie to wszystko na sytuację kadrową poszczególnych drużyn? Rzućcie okiem na sugerowane przez nas składy, a dla rozjaśnienia naszych wyborów – czytajcie informacje do każdego spotkania. Tam znajdziecie odpowiedzi na większość pytań, które chcielibyście zadać.

Vademecum Skauta, czyli przewidywane składy na 6. kolejkę

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Post