Fantastyczny Skaut. Niezbędnik gracza Fantasy Ekstraklasa Bez kategorii Wybór Skauta, czyli pomysły trzech mędrców z bloga – nasz skład [GW6]

Wybór Skauta, czyli pomysły trzech mędrców z bloga – nasz skład [GW6]

Wybór Skauta, czyli pomysły trzech mędrców z bloga – nasz skład [GW6] post thumbnail image

szóstą serię gier wchodzimy takim składem. Naszym zdaniem to najlepsza drużyna, jaką można ułożyć na tę konkretną kolejkę(!). Musicie bowiem pamiętać, że Wybór Skauta to zestawienie najkorzystniejszych opcji na dany ekstraklasowy weekend.

Takiego problemu z wyborem kapitana jeszcze nie mieliśmy. Decydujemy się na nieco mniej popularne opcje z kapitańskich propozycji, bo w końcu to skład TYLKO NA TĘ KOLEJKĘ #FantasyEkstraklasa. 7x dom, sporo niespodzianek. Za tłumem nie idziemy!

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Post