Fantastyczny Skaut. Niezbędnik gracza Fantasy Ekstraklasa Bez kategorii Podsumowanie 6. kolejki (z naszej perspektywy)

Podsumowanie 6. kolejki (z naszej perspektywy)

Podsumowanie 6. kolejki (z naszej perspektywy) post thumbnail image

Jak poszły nam przewidywania i ile punktów zdobył Wybór Skauta? Kto i dlaczego prowadzi w naszej lidze? Wszystkiego dowiecie się z tego tekstu.

Bardziej ogólne wnioski, w szczegółowym podsumowaniu każdego spotkania, przeczytacie w Fantastycznym Okiem – już jutro na stronie!


Przewidywane składy

To dopiero trzecia kolejka, w której mieliśmy okazję podliczyć wszystkie 18 drużyn. I na reszcie mamy bardzo przyzwoity wynik! Poprawnie przewidzieliśmy 166 zawodników, co daje 83,8% ze wszystkich dostępnych. W poprzedniej kolejce mieliśmy minimalnie lepszy wynik procentowo (84,4%), ale tam nie grała Legia, Raków itd. Wynik z tej kolejki to również największa przewaga nad przewidywaniami Przeglądu – sześciu zawodników na plusie (80,8%).

Po 6. kolejkach najlepiej typujemy składy Radomiaka (96%), Piasta (95%) i Górnika (93%).


Wybór Skauta

35 punktów. Co tu kryć, potworna kolejka. Pociesza nas to, że większość graczy zawiodło się przebiegiem tego gameweeku, ale rozumiemy, że powinniśmy mierzyć wyżej niż średnia (32). 90 punktów wbite przez menedżera Loo, stawiającego na van Amersfoorta (28 pkt na kapitanie), a także Getingera, Exposito, Brown-Forbesa i Maka to wynik absolutnie niepowtarzalny.


Liga Fantastycznego Skauta – 46cd25ce

STAROPOLE wciąż na czele! Stawianie na mało popularnych kapitanów wciąż się opłaca – poprzednio wskoczył na pozycję lidera dzięki Drygasowi (28 pkt na C), a teraz podwoił punkty Tomasiewicza, który wprawdzie zdobył ich tylko 4*2, ale to wciąż więcej od najpopularniejszych Ishaka, Jimeneza, Szysza, Kamińskiego, czy Imaza. BINIOR może żałować, że nie powierzył opaski van Amersfoortowi, który przyniósł mu 14 pkt i pozwolił utrzymać się na pierwszym miejscu.

zdjęcie główne autorstwa Tetiana SHYSHKINA z Unsplash

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Post