Fantastyczny Skaut. Niezbędnik gracza Fantasy Ekstraklasa Bez kategorii Wybór Skauta, czyli pomysły trzech mędrców z bloga – nasz skład [GW7]

Wybór Skauta, czyli pomysły trzech mędrców z bloga – nasz skład [GW7]

Wybór Skauta, czyli pomysły trzech mędrców z bloga – nasz skład [GW7] post thumbnail image

W siódmą serię gier wchodzimy takim składem. Naszym zdaniem to najlepsza drużyna, jaką można ułożyć na tę konkretną kolejkę(!). Musicie bowiem pamiętać, że Wybór Skauta to zestawienie najkorzystniejszych opcji na dany ekstraklasowy weekend.

Najdłuższa narada tego sezonu. Spieraliśmy się i analizowaliśmy wiele opcji. Stanęło na takim składzie i wierzymy, że w 7. kolejce to oni będą najlepiej punktować. Zgodnie z oczekiwaniami jest kilka niszowych wyborów, ale kto nie ryzykuje…

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Post