Wzrosty/spadki cen zawodników [GW7]

Wzrosty/spadki cen zawodników [GW7] post thumbnail image

Kolejne zmiany cen zawodników w Fantasy Ekstraklasa. Kto poszedł w górę? Kto spadł? Poniżej prezentujemy zestawienie zmian.

Zmiany cen zawodników w grze występują kilka razy na rundę. Zaprezentowanie wzrostów i spadków po poszczególnej kolejce to jedno. A my postaramy się w przeciągu całej rundy zaprezentować sumę tych zmian. Zastanawialiście się kto w poprzedniej edycji gry miał największy wzrost i spadek? Tutaj będziecie mieli taką możliwość. Zapraszamy na drugą aktualizację.

WZROSTY / SPADKI GW3 – NIEBIESKI

WZROSTY / SPADKI GW5 – POMARAŃCZOWY

WZROSTY / SPADKI GW7 – ZIELONY

Powodzenia i zielonych strzałek dla wszystkich.

ML

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Related Post

[GW1 after party][GW1 after party]

przewidywane składy 81,82% #wybórskauta (46) #jedenastka1Ligi (46) lider FS #FantasyEkstraklasa: solidnyLigowiec (75) lider FS #Fantasy1Liga : Korona Dobrzechów (55) lider wewnętrzny FS: szlaka paka (@michciu10) lider wewnętrzny 1Liga: FSV Katowice