Fantastyczny Skaut. Niezbędnik gracza Fantasy Ekstraklasa Bez kategorii Podsumowanie 7. i 8. kolejki (z naszej perspektywy)

Podsumowanie 7. i 8. kolejki (z naszej perspektywy)

Podsumowanie 7. i 8. kolejki (z naszej perspektywy) post thumbnail image

Jak poszły nam przewidywania i ile punktów zdobył Wybór Skauta? Wszystkiego dowiecie się z tego tekstu. Tym razem podsumujemy zbiorczo 7. i 8. kolejkę!
Bardziej ogólne wnioski, w szczegółowym podsumowaniu każdego spotkania, przeczytacie w Fantastycznym Okiem – już jutro na stronie!

Przewidywane składy

Były wzloty i upadki. Poprawnie przewidzieliśmy np. absencję Douglasa lub dwukrotnie Holubka. Nieźle radziliśmy sobie z „nową-Lechią” trenera Kaczmarka i zawsze trudnym Śląskiem. Finalne procenty pozostawiają jednak nieco do życzenia. W 7. kolejce poprawnie przewidzieliśmy 76% nazwisk (najgorsza kolejka sezonu, o czterech piłkarzy lepiej niż Przegląd Sportowy). W GW8 natomiast skutecznie wytypowaliśmy 81% zawodników (o pięciu lepiej niż PS).

Wybór Skauta

Dwie zupełnie różne kolejki. W GW7 zdobyliśmy 35 punktów, żeby tydzień później nabić 84 oczka i zbliżyć się do rekordowego wyniku kolejki! A pomyślcie sobie co by było, gdybyśmy zagrali ŁAWKA PUNKTUJE, na której zostawiliśmy aż 21 pkt! Niemniej jednak jesteśmy bardzo zadowoleni, a gdyby zsumować nasze wyniki ze wszystkich kolejek zajmowalibyśmy… 28 miejsce w klasyfikacji generalnej! Jasne, działamy na nieco innych zasadach niż reszta graczy, ale tu nie chodzi o naszą sławę, a jak najlepsze wsparcie dla Was!

1 thought on “Podsumowanie 7. i 8. kolejki (z naszej perspektywy)”

  1. Na ławce trochę mniej niż 21 bo imaz nie gra i wchodzi Durmus. Wiec relatywnie jest to 17pkt co i tak jest niezłym wynikiem 🙂
    Gratki, ja 1500 w generalnej, w tej zaledwie 48pkt

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Post