Fantastyczny Skaut. Niezbędnik gracza Fantasy Ekstraklasa Bez kategorii Podsumowanie 10. kolejki (z naszej perspektywy)

Podsumowanie 10. kolejki (z naszej perspektywy)

Podsumowanie 10. kolejki (z naszej perspektywy) post thumbnail image

Jak poszły nam przewidywania i ile punktów zdobył Wybór Skauta? Wszystkiego dowiecie się z tego tekstu.

Bardziej ogólne wnioski, w szczegółowym podsumowaniu każdego spotkania, przeczytacie w Fantastycznym Okiem – już niedługo na stronie!

Przewidywane składy

W skrócie – jest dobrze. Trafiliśmy cztery komplety (11/11) co przełożyło się na 81%. To jeden z najlepszych wyników tej rundy, więc nie narzekamy i ze spokojem udajemy się na około-reprezentacyjne urlopy. Przegląd Sportowy trafił 79%.

Wybór Skauta

W skrócie – tu również jest dobrze! Bramka i CS Niewulisa, asysta Stolarskiego i nieuznana asysta Abramowicza (napastnik po jego podaniu trafił z kilku metrów w poprzeczkę, a dopiero później dobił do pustej bramki). Punkty, Imaza, Amarala, Iviego, Jimeneza i Ishaka złożyły się na 82 punkty! Idziemy po swoje!

zdjęcie główne autorstwa Tetiana SHYSHKINA z Unsplash

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Post