Podsumowanie 10. kolejki (z naszej perspektywy)

Podsumowanie 10. kolejki (z naszej perspektywy) post thumbnail image

Jak poszły nam przewidywania i ile punktów zdobył Wybór Skauta? Wszystkiego dowiecie się z tego tekstu.

Bardziej ogólne wnioski, w szczegółowym podsumowaniu każdego spotkania, przeczytacie w Fantastycznym Okiem – już niedługo na stronie!

Przewidywane składy

W skrócie – jest dobrze. Trafiliśmy cztery komplety (11/11) co przełożyło się na 81%. To jeden z najlepszych wyników tej rundy, więc nie narzekamy i ze spokojem udajemy się na około-reprezentacyjne urlopy. Przegląd Sportowy trafił 79%.

Wybór Skauta

W skrócie – tu również jest dobrze! Bramka i CS Niewulisa, asysta Stolarskiego i nieuznana asysta Abramowicza (napastnik po jego podaniu trafił z kilku metrów w poprzeczkę, a dopiero później dobił do pustej bramki). Punkty, Imaza, Amarala, Iviego, Jimeneza i Ishaka złożyły się na 82 punkty! Idziemy po swoje!

zdjęcie główne autorstwa Tetiana SHYSHKINA z Unsplash

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Post