Fantastyczny Skaut. Niezbędnik gracza Fantasy Ekstraklasa Bez kategorii Podsumowanie pierwszych dziesięciu kolejek – poprawka!

Podsumowanie pierwszych dziesięciu kolejek – poprawka!

Podsumowanie pierwszych dziesięciu kolejek – poprawka! post thumbnail image

Drobny błąd w formule i procenty wychodzą zupełnie niepoprawne. Nasza ekipa ewidentnie lepiej pisze niż liczy, bo procentową skuteczność naszych przewidywań… zaniżaliśmy!

Uwaga, ogłoszenia parafialne. W cotygodniowej serii podsumowań kolejki podawaliśmy błędne wyniki naszych przewidywań. Na szczęście wpisywaliśmy zaniżone liczby, a teraz możemy pochwalić się lepszymi (i w końcu prawdziwymi) rezultatami. Weekendy, w których brakowało niektórych spotkań sprawiły sporo zamieszania w naszych formułach i tabelkach. Teraz wszystko się już zgadza, a poniżej prezentujemy nasze faktyczne wyniki z tej rundy (jest dobrze!):

GW1 – 77,27%

GW2 – 81,82%

GW3 – 83,52%

GW4 – 79,8%

GW5 – 84,42%

GW6 – 87,88%

GW7 – 79,29%

GW8 – 85,86%

GW9 – 80,3%

GW10 – 85,86%

Wychodzi na to, że to wcale nie jest taka zła runda – a nawet, że jest całkiem dobrze. 🙂 Obiecujemy poprawę umiejętności matematycznych, ale na szczęście nie musimy obiecywać lepszych wyników przewidywań (choć oczywiście będziemy się starać!).

Photo by Crissy Jarvis on Unsplash

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Post