Przerwa na mecze reprezentacji.

Przerwa na mecze reprezentacji. post thumbnail image

No i mamy to. Nadeszła ta chwila, za którą gracze Fantasy Ekstraklasy krótko mówiąc nie przepadają. Przerwa na mecze reprezentacji, która potrwa 12 dni – czyli wieczność.

Dla topowych zawodników to czas aby się pokazać na arenie międzynarodowej, dla tych słabszych aby podszlifować formę w swoich klubach. W tym czasie będą docierały do nas kolejne informacje o kontuzjach, Covidach i innych zawieszeniach. Nic dobrego, ale zostawmy to do kolejnego piątku.

Wszystko fajnie, ale co to oznacza dla nas?

Niby są mecze Reprezentacji Polski z San Marino (09.10.2021) oraz Albanią (12.10.2021), ale to nie to samo co rodzima liga i emocje z nią związane. Nie będziemy przecież śledzić czy Kacper Kozłowski wystąpi w meczu i czy będzie miał asystę/gola a jego zagrania dadzą całe 8pkt jak w meczu przeciwko Łęcznej. Osobiście ja siądę i obejrzę dwa mecze w których obowiązkiem będzie 6pkt i tyle…

Przyszedł czas odpocząć.

Wielu z nas ma żony, dzieci, dziewczyny, rodziny. To jest czas dla nich. Przeważnie siadamy w piątki wieczorem przed TV i wylogowujemy się z życia aż do niedzieli, a czasem nawet do poniedziałku. Zastanówmy się chwilę jak wyrozumiałe są nasze rodziny, że na to pozwalają i to znoszą. A więc czas działać! Naładować baterię i nie siedzieć w miejscu. Czas na „reprezentację” nie musi okazać się zły. Mamy ponad tydzień spokojnie, żeby zabrać żonę na kolację (lub zrobić ją samemu), zabrać dzieci na basen albo wycieczkę rowerową, odwiedzić babcię podczas obiadu (dokładka murowana jak gole Ishaka).
A Ty kiedy ostatnio wyszedłeś pobiegać? Tak TY, do Ciebie mówię, była zła pogoda, było dużo pracy, były mecze itp. Zrób coś dla siebie! Rusz się.

Wykorzystajcie tę chwilę mądrze, a piątkowy mecz Łęcznej z Piastem będzie smakował jeszcze lepiej.
Słyszymy się na początku przyszłego tygodnia z cyklicznymi wpisami na https://fantastycznyskaut.pl/ .

Powodzenia i zielonych strzałek ✅ dla wszystkich.

ML

Photo by Sid Leigh on Unsplash

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Post