Fantastyczny Skaut. Niezbędnik gracza Fantasy Ekstraklasa Bez kategorii Podsumowanie 11. kolejki (z naszej perspektywy)

Podsumowanie 11. kolejki (z naszej perspektywy)

Podsumowanie 11. kolejki (z naszej perspektywy) post thumbnail image

Jak poszły nam przewidywania i ile punktów zdobył Wybór Skauta? Wszystkiego dowiecie się z tego tekstu.

Bardziej ogólne wnioski, w szczegółowym podsumowaniu każdego spotkania, przeczytacie w Fantastycznym Okiem – już niedługo na stronie!

Przewidywane składy

Trudna kolejka. Jedna z niewielu poniżej 80%, bo skończyło się na 78,8%. Składy podaliśmy już w piątek, mimo, że pierwsze mecze odbywały się w sobotę. To również oznacza, że kolejny raz wrzuciliśmy przewidywania wcześniej niż Przegląd Sportowy, ale niezmiennie nasz wynik był lepszy (oni 76,8%).

Wybór Skauta

Tu również musimy zaznaczyć, że skład wrzuciliśmy w piątek (chwilę przed informacją, że Zwoliński – nasz kapitan – nie jedzie do Niecieczy). Zdobyliśmy 44 punkty, więc jesteśmy umiarkowanie zadowoleni, ale cóż… przynajmniej Gajos był trzecim najlepiej punktującym. 😉

zdjęcie główne autorstwa Tetiana SHYSHKINA z Unsplash

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Post