Podsumowanie 11. kolejki (z naszej perspektywy)

Podsumowanie 11. kolejki (z naszej perspektywy) post thumbnail image

Jak poszły nam przewidywania i ile punktów zdobył Wybór Skauta? Wszystkiego dowiecie się z tego tekstu.

Bardziej ogólne wnioski, w szczegółowym podsumowaniu każdego spotkania, przeczytacie w Fantastycznym Okiem – już niedługo na stronie!

Przewidywane składy

Trudna kolejka. Jedna z niewielu poniżej 80%, bo skończyło się na 78,8%. Składy podaliśmy już w piątek, mimo, że pierwsze mecze odbywały się w sobotę. To również oznacza, że kolejny raz wrzuciliśmy przewidywania wcześniej niż Przegląd Sportowy, ale niezmiennie nasz wynik był lepszy (oni 76,8%).

Wybór Skauta

Tu również musimy zaznaczyć, że skład wrzuciliśmy w piątek (chwilę przed informacją, że Zwoliński – nasz kapitan – nie jedzie do Niecieczy). Zdobyliśmy 44 punkty, więc jesteśmy umiarkowanie zadowoleni, ale cóż… przynajmniej Gajos był trzecim najlepiej punktującym. 😉

zdjęcie główne autorstwa Tetiana SHYSHKINA z Unsplash

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Post