Aye aye, captain! Kto na kapitana w GW12?

Aye aye, captain! Kto na kapitana w GW12? post thumbnail image

Nieczęsto jesteśmy tak zgodni! Patrząc na terminarz najbliżej kolejki bez trudu można wymienić kilku zawodników, którzy teoretycznie powinni zdobyć punkty. Nie szukaliśmy na siłę nietypowych rozwiązań i postawiliśmy na oczywistych kandydatów. Zapraszamy!


Mikael Ishak (dom, vs Wisła Płock) – trudno o bardziej oczywistego kandydata. Szwed jest najlepiej punktującym napastnikiem w Fantasy Ekstraklasie, a także liderem klasyfikacji strzelców PKO Ekstraklasy. Snajper „Kolejorza” plasuje się również w czołówce ligi pod względem oddanych strzałów na bramkę rywali. Argumenty przeciwko? Zmarnowany rzut karny w starciu z Legią oraz logika Ekstraklasy. Chyba nie zaskoczy nas strata punktów przez rozpędzonego Lecha w pojedynku z Wisłą Płock, która przegrała dotychczasowe sześć meczów wyjazdowych, prawda?


Ivi Lopez (dom, vs Bruk-Bet Termalica) – totalnie bez zaskoczenia. Raków nie zawodzi, a motorem napędowym ekipy Marka Papszuna jest właśnie Hiszpan. Ivi Lopez uzbierał już dziesięć punktów w klasyfikacji kanadyjskiej! Pomocnik częstochowskiego zespołu plasuje się w ścisłej czołówce ligi pod względem udziału w atakach oraz uderzeniach na bramki przeciwników. Sobotnim rywalem Rakowa jest Bruk-Bet Termalica. Biorąc pod uwagę wszystkie czynniki widzimy bardzo duże szanse na punkty Iviego.


Flavio Paixao (dom, vs Górnik) – początek sezonu nie należał do Flavio, ale w ostatnich kolejkach Portugalczyk przypomniał o sobie. Wobec urazu Łukasza Zwolińskiego to właśnie doświadczony snajper jest głównie odpowiedzialny za strzelanie bramek dla Lechii. „Biało-Zieloni” są w gazie, a teraz do Gdańska przyjeżdża Górnik, która gra w kratkę. Przed tygodniem oglądaliśmy tą gorszą wersję ekipy Jana Ubrana. Jak będzie w sobotę? Nie znamy odpowiedzi na to pytanie, ale Flavio jest niewątpliwie kuszącą opcją na kapitana.


Joao Amaral/Jakub Kamiński (dom, Wisła Płock) – nie mogliśmy się zdecydować, którego z pomocników Lecha umieścić w tym zestawieniu. Fakty są takie, że mówimy o dwóch najlepiej punktujących grach w całej grze. Statystyki obu zawodników w obecny sezonie wyglądają bardzo dobrze. Obu piłkarzy można dostrzec w czołówce udziałów w atakach, strzałów oraz kluczowych podań. Finalną decyzję pozostawiamy Wam!

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Post