Prognoza Skauta [GW12]

Prognoza Skauta [GW12] post thumbnail image

Kto zdobędzie Twierdzę w Radomiu? Czy trener Skorża da odpocząć kluczowym zawodnikom? Których piłkarzy Lechii wybrać do składu? Na te i inne pytania poszukaliśmy odpowiedzi i zapisaliśmy je w poniższym tekście.

Radomiak Radom

Twierdza Radom wciąż niepokonana! Gra Radomiaka może nie rozpieszcza, punktów w Fantasy podopieczni trenera Banasika nie przynoszą wiele, ale fakty są takie, ze beniaminek w domu jeszcze nie przegrał (2W 3D). Mimo lepszej postawy Łęcznej w meczu z Piastem, można zakładać, ze Zieloni nie przegrają też w piątek, ale żeby od razu rzucać się na zakupy do naszych składów? Nie, raczej nie. Naturalnie część z Was ma już Majchrowicza (0.7, 32 pkt ) na ławkach i naszym zdaniem to bardzo dobra decyzja. Abramowicz, Maurides czy Angielski być może zagrają kiedyś super spotkanie i może nawet taki mecz jest do tego idealny, ale szkoda chyba nerwów, paznokci i włosów, żeby w nich inwestować. Szczególnie, że kalendarz Radomiaka jest daleki od ideału. (KB)

Górnik Łęczna

Górnik rośnie w siłę. Szkoda tylko, że czeka ich teraz mecz w Radomiu.  Twierdza musi kiedyś paść, ale też jedna jaskółka wiosny nie czyni. Mimo wszystko z większym już przekonaniem polecamy Śpiączkę (1.8, 43 pkt), który w ostatnich czterech meczach uzbierał 29 punktów. Jeśli ktoś miałby mu asystować to typujemy Wędrychowskiego (0.6, 19 pkt). Z drugiej strony wciąż zalecamy ostrożność, bo Radomiak u siebie nie przegrywa, a i bezpośredni bilans obu ekip jest zdecydowanie na korzyść miejscowych. (IB)