Fantastyczny Skaut. Niezbędnik gracza Fantasy Ekstraklasa Bez kategorii Podsumowanie 12. kolejki (z naszej perspektywy)

Podsumowanie 12. kolejki (z naszej perspektywy)

Podsumowanie 12. kolejki (z naszej perspektywy) post thumbnail image

Jak poszły nam przewidywania i ile punktów zdobył Wybór Skauta? Wszystkiego dowiecie się z tego tekstu.

Bardziej ogólne wnioski, w szczegółowym podsumowaniu każdego spotkania, przeczytacie w Fantastycznym Okiem – już niedługo na stronie!

Przewidywane składy

Zielono mi! Chcieliśmy co najmniej 85% i mamy 85%! Cóż to była za piękna kolejka! Na przekór wszystkim zaryzykowaliśmy, wystawiając Loskę i trafiliśmy! O 2 rano w piątek porównywaliśmy zdjęcia z treningu Śląska z obrazami Google Grafiki, aby upewnić się, że Lewkot jest zdrowy (poznaliśmy go po budowie ucha i pieprzykach na brodzie), a Bejger kontuzjowany. Finalnie ponowiliśmy próbę wystawienia duetu Nowak + Podolski co skończyło się 11/11. Oby zawsze szło nam tak dobrze!

Wybór Skauta

Liczyliśmy na więcej. 52 punkty to niezbyt satysfakcjonujący wynik. Cieszy sensownie argumentowany wybór Salamona i Iviego na kapitanie. Martwi reszta, bo niespecjalnie jest się kim chwalić. Szkoda, trzeba było rozważyć Zahovića, Torila lub Exposito. 😉

zdjęcie główne autorstwa Tetiana SHYSHKINA z Unsplash

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Post