Podsumowanie 12. kolejki (z naszej perspektywy) post thumbnail image

Jak poszły nam przewidywania i ile punktów zdobył Wybór Skauta? Wszystkiego dowiecie się z tego tekstu.

Bardziej ogólne wnioski, w szczegółowym podsumowaniu każdego spotkania, przeczytacie w Fantastycznym Okiem – już niedługo na stronie!

Zielono mi! Chcieliśmy co najmniej 85% i mamy 85%! Cóż to była za piękna kolejka! Na przekór wszystkim zaryzykowaliśmy, wystawiając Loskę i trafiliśmy! O 2 rano w piątek porównywaliśmy zdjęcia z treningu Śląska z obrazami Google Grafiki, aby upewnić się, że Lewkot jest zdrowy (poznaliśmy go po budowie ucha i pieprzykach na brodzie), a Bejger kontuzjowany. Finalnie ponowiliśmy próbę wystawienia duetu Nowak + Podolski co skończyło się 11/11. Oby zawsze szło nam tak dobrze!

Liczyliśmy na więcej. 52 punkty to niezbyt satysfakcjonujący wynik. Cieszy sensownie argumentowany wybór Salamona i Iviego na kapitanie. Martwi reszta, bo niespecjalnie jest się kim chwalić. Szkoda, trzeba było rozważyć Zahovića, Torila lub Exposito. 😉