Podsumowanie 14. kolejki (nasze wyniki)

Podsumowanie 14. kolejki (nasze wyniki) post thumbnail image

Jak poszły nam przewidywania i ile punktów zdobył Wybór Skauta? Wszystkiego dowiecie się z tego tekstu.

Bardziej ogólne wnioski, w szczegółowym podsumowaniu każdego spotkania, przeczytacie w Fantastycznym Okiem – już niedługo na stronie!

Przewidywane składy

Kolejna fantastyczna kolejka! Poprawnie przewidzieliśmy 87,4% wszystkich zawodników, czyli 173 nazwiska – tylko o trzy mniej od zeszłotygodniowego rekordu. Było pięć kompletów i mamy nadzieję, że wielu zadowolonych czytelników. 😉 PS trafił natomiast siedmiu piłkarzy mniej (83,8%).

Wybór Skauta

Fatalna kolejka. Można powiedzieć, że najgorsza z dotychczasowych, bo znaleźliśmy się… poniżej średniej. 39 punktów, pechowa kontuzja Praszelika, kiepska forma Piasta i niepotrzebna wiara w Legię. Wrócimy silniejsi, bo do tej pory wyglądało to naprawdę dobrze.

zdjęcie główne autorstwa Tetiana SHYSHKINA z Unsplash

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Post