Podsumowanie 16. kolejki (nasze wyniki)

Podsumowanie 16. kolejki (nasze wyniki) post thumbnail image

Jak poszły nam przewidywania i ile punktów zdobył Wybór Skauta? Wszystkiego dowiecie się z tego tekstu.

Bardziej ogólne wnioski, w szczegółowym podsumowaniu każdego spotkania, przeczytacie w Fantastycznym Okiem – już niedługo na stronie!

Przewidywane składy

Stało się. Pierwszy raz w naszej dotychczasowej działalności Przegląd Sportowy wytypował większą ilość zawodników niż my. Zadecydowały trzy nazwiska, bo my trafiliśmy 164 piłkarzy (83%), a oni 167 (84%). Oba te wyniki są względnie dobre, więc cieszymy się, że poziom rośnie. Gratulacje!

W skali całej rundy „prowadzimy” o 103 zawodników.

Wybór Skauta

78 punktów! Trzech reprezentantów w TOP 500 nie wzięło się znikąd i co tydzień pracuje, aby Wam było łatwiej. Jednym z elementów naszych treści jest #WybórSkauta, który w tej kolejce zaproponował Wam chociażby podwojenie obrony Rakowa + Iviego na kapitanie, Angielskiego, Kądziora i Ishaka. Warto nas śledzić i punktować razem z nami.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Post