Aye aye, captain! Kto na kapitana w GW18?

Aye aye, captain! Kto na kapitana w GW18? post thumbnail image

Przed nami przedostatnia kolejka tej edycji Fantasy Ekstraklasy! Nie ma co ukrywać, będzie ona wyjątkowa, ponieważ aż cztery zespoły będą punktować podwójnie! Zapewne część z Was właśnie na tę serię spotkań trzyma chipa „kapitanów dwóch”. Przed wyborem kapitana/kapitanów na tę kolejkę koniecznie zapoznajcie się z naszymi propozycjami. Zapraszamy!


W naszej opinii zdecydowanie najciekawszą opcją na GW18 jest Ivi Lopez! Nie będziemy już Was zasypywać statystykami Hiszpana, ponieważ robimy to praktycznie co tydzień w tekstach z kapitanami. Sami wiecie, że Ivi to kozak. Przed Rakowem dwa mecze na własnym boisku. Wpierw drużyna Marka Papszuna podejmie Piasta, a potem Górnika. Częstochowska ekipa ma ostatnio trochę gorszy okres, ale nadal potrafi grać skutecznie co pokazała dwa tygodnie temu w starciu z Zagłębiem.


Jeżeli nie przemawia do Was Ivi albo po prostu szukacie różnicy mamy dla Was inne kandydatury. Umieszczamy tutaj zawodników, którzy również będą podwójnie punktować w tej kolejce. Chcielibyśmy szczególnie wyróżnić Karola Angielskiego oraz Jesusa Jimeneza/Lukasa Podolskiego. Trzeba jednak pamiętać, że przed Radomiakiem oraz Górnikiem niełatwe mecze. Ekipa Dariusza Banasika będzie mierzyć się u siebie z Lechem oraz z Piastem. Zabrzanie z kolei podejmą rozpędzoną Pogoń i zmierzą się w Częstochowie z Rakowem. Dodatkowo Podolski ma na swoim koncie trzy żółte kartki. Nie zapominajcie o tym!


Patrzycie na terminarz drużyn punktujących w tej kolejce podwójnie i raczej nie zachęcają Was przedstawieni wyżej piłkarze? Rozumiemy! W tym przypadku kierowalibyśmy swój wzrok w kierunku takich zawodników jak: Mateusz Mak, Kamil Grosicki czy Ilkay Durmus. Każdy z tych graczy jest ostatnio w świetnej dyspozycji. W przypadku piłkarzy Stali Mielec oraz Lechii zachęca jeszcze przeciwnik. Bruk-Bet Termalica oraz Jagiellonia to niezbyt dobrze spisujące się drużyny w poprzednich kolejkach.

W powyższych tekstach korzystaliśmy z oficjalnych statystyk Ekstraklasa SA | Zdjęcia profilowe piłkarzy pochodzą z oficjalnej strony https://www.ekstraklasa.org/ i są własnością Ekstraklasa SA.

2 thoughts on “Aye aye, captain! Kto na kapitana w GW18?”

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Post