Wybór Skauta – nasz skład [GW19]

Wybór Skauta – nasz skład [GW19] post thumbnail image

dziewiętnastą serię gier wchodzimy takim składem. Naszym zdaniem to najlepsza drużyna, jaką można ułożyć na tę konkretną kolejkę(!). Musicie bowiem pamiętać, że Wybór Skauta to zestawienie najkorzystniejszych opcji na dany ekstraklasowy weekend.

Ostatnia kolejka! Wypadałoby pożegnać się w dobrym stylu, więc potrajamy Pogoń i Piasta i czekamy na duże zwroty! Największe problemy były z obsadą defensywy. Wychodzimy ryzykownym atakiem, który daję potencjał na zrobienie ładnej różnicy na koniec.

2 thoughts on “Wybór Skauta – nasz skład [GW19]”

  1. Czemu Piast? Mam wrażenie że od dłuższego czasu są mega pod formą. Nie dowożą CS-ów, Kądzior jako lider ofensywy Piasta „kapie” punktami dając od czasu do czasu asystę i raz na 3-4 kolejki gola. No i na koniec brakuje wyników podopiecznym Fornalika, który na domiar złego pauzuje za czerwoną kartkę i nie będzie go na ławce ani w szatni w przerwie spotkania. Pytanie jest o tyle dla mnie istotne że posiadam Konczkowskiego, którego chciałem dać na 3 slot ławki i posiadam Kądziora, którym zagram ale nie jestem przekonany, bo od paru kolejek nie pomaga moim rankingom 🙁
    Będę wdzięczny za odpowiedź popartą cyferkami, tudzież innymi argumentami.
    Korzystając z okazji wielkie dzięki za cały sezon, po raz kolejny powtarzam że wykonujecie genialną robotę i cholernie brakowało takiego gracza na polskiej scenie fantasy. Pozdrawiam i do usłyszenia w przyszłym sezonie.

    1. W Gliwicach bywało lepiej, jasne. Jednak jakieś argumenty by się jednak znalazły. „Kapanie” punktami jest problemem w polskiej Fantasy ogólnie, ciężko tutaj o regularnych zawodników, Salaha nie uświadczysz. Ale Kądzior – sfg, w tym najpewniej karne, każdy w zasadzie atak przechodzi przez niego. Stal straciła po sfg 10 bramek, Piast 8 w ten sposób strzelił, Kądzior ma 6 asyst, w podaniach w pole karne jest w top 10 ligi. Konczkowski nie ma liczb, to racja (raptem 1 as.), ale w dośrodkowaniach jest w top 5 ligi. Wreszcie – Toril. 5 bramek, 1 as., szału brak, tragedii też. Dał sygnał w meczu z Rakowem, gdzie oddał 6 strzałów (4 celne, xG 1.13). I na to wszystko wyjazdowa Stal, która traciła co najmniej jedną bramkę w 7 z 8 wyjazdów. Bywają lepsze uzasadnienia, ale zdarzają się też łatwiejsze pod kątem układu meczów kolejki 😉
      Dzięki za dobre słowo! Dajemy z siebie może nie wszystko (wiadomo – zawsze mogłoby być lepiej), ale naprawdę wiele.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Post