Fantastyczny Skaut. Niezbędnik gracza Fantasy Ekstraklasa Bez kategorii Podsumowanie jesiennej edycji (nasze wyniki)

Podsumowanie jesiennej edycji (nasze wyniki)

Podsumowanie jesiennej edycji (nasze wyniki) post thumbnail image

Druga runda naszej działalności i pierwsza na tym portalu, dobiegła końca. Były piękne komplety, przykre zaskoczenia i masa cudownych emocji. Jak przewidywaliśmy składy, jak doradzaliśmy w Wyborze Skauta i jakich menedżerów zgromadziliśmy w naszej lidze? Przeczytajcie nasze podsumowanie!

Przewidywane składy

Sukces! Szybko przekonaliśmy się, że runda jesienna jest trudniejsza od rundy wiosennej, bo po-pucharowe rotacje w kilku klubach sprawiały kłopoty, ale ostatecznie znów jesteśmy dumni z naszych wyników. Wielogodzinne przygotowania do równie długich rozmów w piątkowe poranki nie poszły na marne!

Przewidywane składy w przekroju rundy jesień 2021/22: 83,37% (zeszła runda – wiosna – 84,48%)

Najtrudniejszy zespół: Raków 73,21%
Najłatwiejszy zespół: Górnik 91,87%

Najwięcej kompletów: Radomiak (10)
Najgorszy wynik: Raków (3/11) w 3. kolejce

Najlepsza kolejka: 17. 89,2% (dwa mecze przesunięte do 18.)
Najgorsza kolejka: 3. 74,24%

Przewaga nad Przeglądem Sportowym: +170* z tymże PS odpuścił większość przekładanych meczów; wszystkie kolejki „wygraliśmy” z wyjątkiem kolejki 16. (164:167)

*+114 jeśli nie policzymy meczów, które odpuścił PS

Wybór Skauta

Trudna temat do interpretacji. Nasza drużyna zdobyła 1053 punkty, co dałoby jej 16. miejsce w OR. Wysoko, ale każdy wie na jakich zasadach budowaliśmy zespół. Przy nieograniczonej liczbie transferów zawsze celowalibyśmy w liczbę punktów, gwarantującą fotel lidera. Mimo wszystko mamy nadzieję, że nasze piątkowe pomysły ułatwiły Wam podejmowanie decyzji i że dzięki nim znaleźliście się w czubie klasyfikacji generalnej.

Liga Fantastycznego Skauta

1504 fantastycznych menedżerów stanęło do walki w największej lidze prywatnej w Polsce. Dziękujemy wszystkim za wspólną zabawę w tak licznym gronie! Konkurencja była spora, ale też nagrody motywowały do aktywnej rywalizacji aż do samego końca! Dzięki współpracy z Lotto Fantasy Ekstraklasa graliśmy o:

I miejsce: Oficjalna Piłka Ekstraklasy – Milano FC

II miejsce: Koszulka wybranego klubu ESA – Miś Uszatek C

III miejsce: Football Manager 2022 / EA Sports FIFA 22 (do wyboru przez zwycięzcę) – FC United Wolbrom

Najwyższy wynik pojedynczej kolejki w rundzie (105): Zestaw gadżetów Fantastycznego Skauta – Gambit Białystok

Gratulacje dla zwycięzców! Niedługo skontaktujemy się z Wami w sprawie przekazania nagród. Wszystkich zapraszamy do wspólnej zabawy na wiosnę!

Podziękowania i trochę prywaty

Druga runda naszej działalności dobiegła końca. Było Fantastycznie! Rozpoczęliśmy współpracę z Fantasy, „zakontraktowaliśmy” trzech świetnych zawodników. Przez pół roku codziennie zarzucaliśmy Was masą kontentu, dotyczącego naszej ukochanej gry. Nieprzespane noce, rezygnacja z większości „wolnego czasu” – było warto, jeśli na koniec rundy twierdzicie, że to również dzięki nam zajęliście tak wysokie pozycje! Dziękujemy za Waszą aktywność pod naszymi wrzutkami i mamy nadzieję, że spodobają Wam się nasze materiały w kolejnej edycji. Z uśmiechem wspominamy „wymyślenie” Majchrowicza, którego pod koniec w składach miała prawie połowa graczy, a także strzałów takich jak Warchoł, czy nawet Terpiłowski.

Z dumą obserwowaliśmy graficzne (i nie tylko!) zdolności Krzyśka, literackie Igora, Mariusza i Tomka, doskonałą znajomość najważniejszej dla Fantasy drużyny (Lecha) przez Michała, a także analityczne umiejętności Michcia, który swoimi wykresami i wyliczeniami wniósł postrzeganie niektórych kwestii w polskim Fantasy na jeszcze wyższy poziom (znany nam z najbardziej zaawansowanych analiz FPL-owskich.) Teamwork!

Dziękujemy, że byliście z nami! Słyszymy się już niedługo. Wesołych świąt dla wszystkich! Zieloności! 😉

Photo by Alex Motoc on Unsplash

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Post