Sparingi – aktualizacja

Sparingi – aktualizacja post thumbnail image

Dubaj, Belek i Antalya. Piłkarze wylecieli na obozy, a my śledzimy ich losy.

W zakładce sparingi znajdziecie pełen raport z okresu przygotowawczego klubów Ekstraklasy. Wszystko w jednym miejscu – wyniki, składy, strzelcy bramek. Czasami dorzucimy też info o asystach, wypowiedziach trenerów lub innych wartych odnotowania wydarzeniach. Jak spisują się nowi piłkarze i kogo wygryźli z pierwszych jedenastek? Tego dowiecie się od nas!

Dzięki temu będziecie doskonale przygotowani do nowej rundy Fantasy Ekstraklasa. Postawienie na drużyny w formie na początku drugiej części sezonu może okazać się kluczowe w kontekście walki o zwycięstwo w miniligach. Nie dajcie wyprzedzić się znajomym i uważnie czytajcie nasze raporty!

FOT. GRZEGORZ RADTKE / 058sport.pl via lechia.pl

1 thought on “Sparingi – aktualizacja”

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Post