Pierwsze urodziny Fantastycznego Skauta!

Pierwsze urodziny Fantastycznego Skauta! post thumbnail image

21 stycznia 2021 roku nasze życie zmieniło się o 180 stopni. Opublikowaliśmy pierwszy post na blogu FS, który rozpoczął naszą szaloną przygodę z Fantasy Ekstraklasą w roli głównej.

Prawda jest taka, że dzisiejsze urodziny to rocznica oficjalnej działalności Fantastycznego Skauta, a nie początku całego projektu. Pierwsze pomysły i przygotowania rozpoczęliśmy już prawie dwa lata temu – w marcu 2020 roku. W mazowieckiej Puszczy Białej postawimy kiedyś pamiątkową tabliczkę, bo to właśnie podczas spacerów w Nadbużańskim Parku Krajobrazowym narodził się pomysł polskiego odpowiednika Fantasy Scouta.

Puszcza Biała - Szlaki turystyczne Mazowsza

Wraz ze startem sezonu 20/21 rozpoczęliśmy przewidywanie składów i pisanie pierwszych tekstów. Wtedy wszystko trafiało do szuflady, ale utwierdzało nas w przekonaniu, że będzie to wartościowy materiał. Zimą założyliśmy bloga, nauczyliśmy się kwestii technicznych i w styczniu ruszyliśmy z publikacją artykułów. Cóż to był za czas, żeby żyć!

Może nie świadczy to o nas najlepiej, ale każdy nowy obserwujący, każdy komentarz i każda wiadomość robiły na nas ogromne wrażenie. Tak było też przed pierwszym nagraniem do podcastu Pawła (dzięki!), o początku współpracy z Fantasy Ekstraklasa nie wspominając. Skłamalibyśmy mówiąc, że coś się w kwestii naszych emocji zmieniło. Zmieniło się natomiast dużo jeśli chodzi o naszą stronę. Zamiast bloga jest portal, a wciąż nie odkryliśmy wszystkich kart przed trzecią rundą publicznej działalności… 😉

W międzyczasie poznaliśmy masę Fantastycznych osób, którym dziękujemy za każdą chwilę nam poświęconą. W szczególności naszym współpracownikom (tym „oficjalnym” i tym, którzy wspierali nas z zewnątrz). Jesteśmy Wam wdzięczni za zainteresowanie i mamy nadzieję, że czujecie naszą radość z Waszej obecności.

Wspomnień, liczb i ciekawostek można by tu dorzucić jeszcze całe mnóstwo. Projekt FS to prawdziwy full-time job i strach liczyć godziny spędzone nad tworzeniem kolejnych materiałów. A my wciąż chcemy więcej! Przerwa zimowa była potrzebna, ale cieszymy się, że to już koniec. Rozpoczynamy świętowanie naszych urodzin i bawimy się dłużej niż na Karnawale – aż do 21 maja.

Niech żyje Fantastyczny Skaut!

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Post