Fantastyczny Skaut. Niezbędnik gracza Fantasy Ekstraklasa Bez kategorii Ruszyło! Start gry, liga Fantastycznego Skauta i zapowiedź naszych działań

Ruszyło! Start gry, liga Fantastycznego Skauta i zapowiedź naszych działań

Ruszyło! Start gry, liga Fantastycznego Skauta i zapowiedź naszych działań post thumbnail image

Wystartowało Fantasy Ekstraklasa! O naszych emocjach, lidze i planach, które na ten czas przygotowaliśmy.

Cóż za czas, żeby żyć! Fantasy Ekstraklasa odpalona, więc i Fantastyczny Skaut odpalony. Wchodzimy w trzecią rundę działalności na pełnej, mając własną stronę internetową i wyjątkowe niespodzianki w zanadrzu.

Zaczynamy się powoli zastanawiać nad składami, porównywać ceny, sprawdzać wyniki meczów sparingowych i rezultaty okienka transferowego. Po co tracić – tak cenny dla wszystkich menedżerów – czas, na przegrzebywanie Internetu i nieraz kiepsko zorganizowanych stron klubowych? U nas znajdziecie przewidywane składy, pełne raporty meczowe, dane dotyczące wykonawców stałych fragmentów gry i szeroko pojętego okresu przedsezonowego!

W najbliższym tygodniu zbombardujemy Was ilością materiałów, mających na celu pomoc w ułożeniu drużyny marzeń. Wypatrujcie artykułów z propozycjami wyborów opcji budżetowych, kapitanów i wielu innych. No to co, zaczynamy? 

Liga Fantastyczny Skaut: 3fe0f239

To już trzecia edycja, podczas której, rywalizować będziemy o cenne nagrody. Poprzednio były to m.in. koszulka klubowa, oficjalna piłka Ekstraklasy, czy topowa gra piłkarska. Nie zawiedliśmy wtedy i nie zawiedziemy tym razem. Póki co konkrety musimy zachować w tajemnicy, ale gwarantujemy, że będziecie zadowoleni.

I miejsce: szczegóły wkrótce

II miejsce: szczegóły wkrótce

III miejsce: szczegóły wkrótce

Najwyższy wynik pojedynczej kolejki w rundzie: szczegóły wkrótce

Dzień po starcie gry (27.01) usłyszycie nas w specjalnym pokoju twitterowym, zrzeszającym fanów Fantasy Ekstraklasa. Spokojnie, nie obiecujemy, że będzie to stała formuła – wykorzystamy to do luźniejszych rozmów, w których będziecie mieli okazję podzielić się swoimi przemyśleniami na temat bieżących wydarzeń w grze i posłuchać naszych opinii. Do bardziej merytorycznej formy użyjemy innych środków przekazu, ale to dopiero w przyszłym tygodniu. Do usłyszenia!

zdjęcie główne autorstwa Clemens van Lay z Unsplash

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Post