GW20 z naszej perspektywy

GW20 z naszej perspektywy post thumbnail image

Jak poszły nam przewidywania składów i ile punktów zdobył Wybór Skauta? Co słychać w naszej lidze? Kto błysnął w naszej ekipie? Wszystkiego dowiecie się z tego tekstu.

Wnioski po kolejce w optyce fantasy przeczytacie w Fantastycznym Okiem – już niedługo na stronie!

Przewidywane składy

87% trafionych nazwisk to zwyczajnie jest dobry wynik. Trafiliśmy kilka kluczowych informacji i z jednej strony przyjmujemy te trafienia z pokorą, a z drugiej pozostaje mały niedosyt, bo byliśmy blisko jeszcze co najmniej dwóch kompletów.

Efekt naszej pracy to też dobra pozycja wyjściowa do naszego porównywania się z Przeglądem, bo dziennikarze PS trafili o 10 nazwisk mniej.

Wybór Skauta

Wybór Skauta uzbierał 80 punktów, czyli rozsądnie. Poniosła nas mocna pomoc, zawiodła defensywa Lecha.

Liga Fantastycznego Skauta

III edycja Ligi Fantastycznego Skauta (jeśli kogoś jeszcze z nami nie ma to zapraszamy kod: 3fe0f239) ruszyła z przytupem. 1274 drużyny ułożyły swoje składy na 1.kolejkę rundy, ale najsprytniej zrobił to Adam w zespole Kolejorz Łódź. 103 punkty robią wrażenie. Adam wykorzystał chip Kapitanów Dwóch. A Amaral i Josue spisali się całkiem, całkiem (42 pkt.)

Ekipa FS

W naszych wewnętrznych zmaganiach, najlepiej poradził sobie michciu który ułożył zespół na 81 punktów. Wszyscy się uważnie nawzajem słuchaliśmy, więc różnice są drobne i zabawa powinna być przednia.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Post