GW21 z naszej perspektywy

GW21 z naszej perspektywy post thumbnail image

Jak poszły nam przewidywania składów i ile punktów zdobył Wybór Skauta? Co słychać w naszej lidze? Kto błysnął w naszej ekipie? Wszystkiego dowiecie się z tego tekstu.

Wnioski po kolejce w optyce fantasy przeczytacie w Fantastycznym Okiem – już niedługo na stronie!

Przewidywane składy

83% trafionych nazwisk to gorszy wynik niż tydzień wcześniej, ale nadal całkiem fajny. W tej kolejce sporo nazwisk wypadło w zasadzie w chwili kiedy zamykaliśmy nasze składy, a np Pieńko z Zagłębia był planowany do gry, ale posypał się na rozgrzewce. Zdarza się.

Dziennikarze PS trafili tym razem o 6 nazwisk mniej.

Wybór Skauta

Wybór Skauta uzbierał żenujące 41 punktów, co jest efektem wyborów politycznych, a nie długofalowych. Taki urok i specyfika tego podpunktu.

Liga Fantastycznego Skauta

III edycja Ligi Fantastycznego Skauta (jeśli kogoś jeszcze z nami nie ma to zapraszamy kod: 3fe0f239) zrzesza już 1343 zespoły. Prowadzenie objął Siupen ze swoją ekipą Ave Siupen (67 pkt). Kluczem do sukcesu było mądre ustawienie V na Kamińskim (26pkt). Menedżer użył też chipu „ławka punktuje”, ale ta dała ledwie 2 pkt (Boruc -3)

Ekipa FS

W naszych wewnętrznych zmaganiach, najlepiej poradził sobie Paweł i jego KBKS Brawura. 55 pkt z Kamińskim na V pozwoliło mu objąć prowadzenie w naszej minilidze. Różnice w czołówce są jednak tak subtelne, że pewnie będzie się to jeszcze mocno mielić.

2 thoughts on “GW21 z naszej perspektywy”

  1. Oczywiscie rozumiem dlaczego i chwala wam za to, ale chwalenie sie, ze trafiliscie wiecej niz PS, ktory zamyka przewidywane sklady wczesniej, a do tego nie jest to dla nich najwazniejszy temat, jest niesprawiedliwe. Wystarczy opierajac sie na nich wniesc poprawki z ostatniej chwili, zeby mieć lepszy wynik.

    1. Cześć, prawda – tak mi się wydaje – leży gdzieś po środku. My się nie chwalimy (już nie), tylko po prostu porównujemy, ponieważ PS jest jedynym medium, które podaje wszystkie składy przed deadlinem. ale z tym też różnie bywa. Niejednokrotnie to my pierwsi zamykaliśmy składy, a PS robił to później lub w ogóle rezygnowali. I pewnie zgoda, że to nie jest ich priorytet. Ale być może też zgoda, ze to dziennikarze sportowi, więc teoretycznie może być im łatwiej. Dalej – w środy podajemy ramówki, które całkiem często zostają już w niezmienionej formie, a dalej wypadają lepiej niż to co w piątek zamyka PS. Gdzieś tam koniec końców, chodzi o to, żeby trafiać w te składy jak najlepiej i z punktu widzenia graczy życzylibyśmy sobie, żeby PS trafiał same komplety.

      Mam nadzieję, ze powyższe brzmi względnie sensownie 😉 ale wielkie dzięki za konstruktywną krytykę, bo taka jest kluczowa. Nas ten temat też czasem męczy. Wynik PS będę dalej notował, żeby mieć punkt odniesienia, ale postaram się subtelniej to zaznaczać w podsumowaniach.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Post