Fantastyczny Skaut. Niezbędnik gracza Fantasy Ekstraklasa Bez kategorii,Podcast Podcast LOTTO Fantasy Ekstraklasa odc. 3 [GW22]

Podcast LOTTO Fantasy Ekstraklasa odc. 3 [GW22]

Podcast LOTTO Fantasy Ekstraklasa odc. 3 [GW22] post thumbnail image

Nowy odcinek podcastu już na streamingach! Możecie go znaleźć na Spotify, a także na Soundcloudzie.

Dlaczego warto przesłuchać przed startem 22. kolejki? Porozmawialiśmy o sytuacji kadrowej Lecha Poznań, o formie Legii i o wątpliwościach związanych z Biczachczjanem. Odpowiedzieliśmy na część pytań z #ZapytajSkauta, a później omówiliśmy mecze najbliższej kolejki, typując faworytów i wyróżniając najciekawsze opcje. Nie zabrakło również propozycji kapitańskich, opcji niszowych i pewniaczków do składu. Wystartowała również liga podcastu, więc warto przesłuchać, aby uzyskać kod. Zapraszamy do odsłuchu i dzielenia się wrażeniami – z każdą opinią mocno się liczymy!

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Post