GW22 z naszej perspektywy

GW22 z naszej perspektywy post thumbnail image

Jak poszły nam przewidywania składów i ile punktów zdobył Wybór Skauta? Co słychać w naszej lidze? Kto błysnął w naszej ekipie? Wszystkiego dowiecie się z tego tekstu.

Wnioski po kolejce w optyce fantasy przeczytacie w Fantastycznym Okiem – już niedługo na stronie!

Przewidywane składy

Bruk-Bet szuka rozwiązań, Stokowiec również. Brzęczek poznaje zespół. Lech zmaga się z wirusami i kontuzjami. I niespodziewanie wraca Ivi. A w tym wszystkim my walczymy z informacjami z klubów. W kolejce 22. wykręciliśmy niecałe 83%. Bywało lepiej, bywało gorzej.

Wybór Skauta

Wybór Skauta uzbierał 48 punktów i prawdę mówiąc nikt nie przyniósł większej satysfakcji. Grosicki powinien mieć więcej na kapitanie. Kamiński i Podolski zawiedli. Bramka Abramowicza cieszyłaby, gdyby nie trójka w sieci. I tak dalej…

Liga Fantastycznego Skauta

III edycja Ligi Fantastycznego Skauta (jeśli kogoś jeszcze z nami nie ma to zapraszamy kod: 3fe0f239) zrzesza już 1386 zespołów. Ave Siupen, lider po GW21 spadł na 13. pozycję. Na pudle znalazły się zespoły FC Silesia 45 (40 pkt) i RePRaPePa (51 pkt). Podajemy obie nazwy, bo obie ekipy mają obecnie po 196 pkt w totalu.

Ekipa FS

W naszej wewnętrznej lidze (nasze ekipa i garść bliskich) zaczynają się zarysowywać różnice. Prowadzi Michał i jego Lubin FC (168 pkt), a stawkę zamyka Grzechu i jego 1920 i 1929 (144pkt), ale to właśnie Grzechu wygrał kolejkę, robiąc 50pkt z trójką z Piasta w składzie.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Post