Fantastyczny Skaut. Niezbędnik gracza Fantasy Ekstraklasa Bez kategorii,Podcast Podcast LOTTO Fantasy Ekstraklasa odc. 4 [GW23]

Podcast LOTTO Fantasy Ekstraklasa odc. 4 [GW23]

Podcast LOTTO Fantasy Ekstraklasa odc. 4 [GW23] post thumbnail image

Nowy odcinek podcastu już na streamingach! Możecie go znaleźć na Spotify, a także na Soundcloudzie.

Dlaczego warto przesłuchać przed startem 22. kolejki? Porozmawialiśmy o powrocie do formy Iviego Lopeza, najlepszej formacji do gry w Fantasy i formie Lecha. Odpowiedzieliśmy na część pytań z #ZapytajSkauta, a później omówiliśmy mecze najbliższej kolejki, typując faworytów i wyróżniając najciekawsze opcje. Nie zabrakło również propozycji kapitańskich, opcji niszowych i pewniaczków do składu. Przypominamy również o lidze podcastu. Zapraszamy do odsłuchu i dzielenia się wrażeniami – z każdą opinią mocno się liczymy!

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Post