Fantastyczny Skaut. Niezbędnik gracza Fantasy Ekstraklasa 1 Liga Rusza Fantasy 1 Liga [info, liga, nabór!]

Rusza Fantasy 1 Liga [info, liga, nabór!]

Rusza Fantasy 1 Liga [info, liga, nabór!] post thumbnail image

Przyjaciele! Rusza Fortuna 1 Liga, więc rusza też Fantasy. Wchodzimy w to!

Znacie nasz tygodniowy rozkład jazdy i wiecie, że jesteśmy 100% skoncentrowani na Fantasy Ekstraklasie. Nie znaczy to jednak, że nie możemy zajrzeć na zaplecze i wspólnie pobawić się w Fantasy 1 Ligę!

Nie planujemy prowadzić tego na podobnym poziomie jak Fantasy Ekstraklasa, bo na ten moment brakuje nam mocy przerobowych. Chcielibyśmy jednak, abyście mogli z nami rywalizować również w Fantasy 1 Liga. Możecie liczyć na drobne wsparcie z naszej strony, którym będziemy próbowali się dzielić w nowopowstałej zakładce 1 LIGA. Zaczniemy od terminarza, a przy Waszym wsparciu możemy pomyśleć również o innych treściach…

Poszukujemy osoby, która chciałaby dołączyć do naszej Załogi i prowadzić kącik Fantasy 1. liga. Częstotliwość postów zależałaby od możliwości śmiałka, ale liczymy przede wszystkim na absolutne podstawy (więcej do ustalenia prywatnie).

Zakładamy, że tego typu treści nie zawsze pojawiałyby się regularnie, bo (powtórzmy to jeszcze raz) przede wszystkim koncentrujemy się na Fantasy Ekstraklasie. Jeśli znajdzie się jednak zajawkowicz, który chciałby pomóc nam rozwinąć ten temat, to może liczyć na nasze wsparcie!

Czekamy na Wasze wiadomości na Twitterze, Facebooku lub mailu: kontakt (at) fantastycznyskaut.pl

Zapraszamy do wspólnej zabawy w naszej lidze. Do wygrania zestaw gadżetów Fantastycznego Skauta – warto!

kod do ligi: 27f579b7

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Post