Fantastyczny Skaut. Niezbędnik gracza Fantasy Ekstraklasa 1 Liga @Kijowsky_7 prezentuje: najlepszy skład na 21. kolejkę Fantasy 1 Ligi

@Kijowsky_7 prezentuje: najlepszy skład na 21. kolejkę Fantasy 1 Ligi

@Kijowsky_7 prezentuje: najlepszy skład na 21. kolejkę Fantasy 1 Ligi post thumbnail image

Zaczynamy zabawę z Fantasy 1 Liga. Od jednego z Twitterowiczów otrzymaliśmy propozycję najlepszej 11-tki na najbliższą kolejkę.

Na początek zacznijmy od lidera ligi – Miedzi Legnica. Polecam do wyboru Lenarcika, Mijuśkovića oraz Maxi Domingueza. Liczymy tutaj przede wszystkim na czyste konto. Dobre wyniki w sparingach Chrobrego Głogów zaowocowały tym, że wybieramy z tej ekipy bocznego obrońcę Ziemanna oraz skrzydłowego Bochnaka. Moim zdaniem mocna również będzie Korona Kielce, Na kogo tutaj stawiam? Proponuję Grzegorza Szymusika oraz Dalibora Takaća. Ostatnim zawodnikiem w linii pomocy będzie Mateusz Marzec, który strzelił w sparingach aż 5 bramek! Według mnie jest to gwarancja punktów! Na koniec to co najlepsze: strzelbami w pierwszej kolejce powinni zostać: Stipe Jurić, Łukasz Zjawiński oraz Szymon Sobczak. Pierwszy z nich zdobył w sparingach 3 bramki oraz pokazywał się z dobrej strony. Zjawiński podobnie jak Jurić zaliczył 3 trafienia w sparingach i wraz z Dikovem powinni stworzyć mocny duet napastników w ekipie z Nowego Sącza. Ostatnim zawodnikiem do wyboru będzie strzelba z Sosnowca. Szymon Sobczak, bo o nim mowa jest to doświadczony piłkarz na 1 Ligę i gwarancja kilku bramek – warto dodać, że interesowały się nim kluby z Ekstraklasy, ale został finalnie w Sosnowcu.

KOD DO LIGI, INFORMACJE OGÓLNE I MINI-REKRUTACJA TUTAJ

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Post