Podsumowanie 23. kolejki (nasze wyniki)

Podsumowanie 23. kolejki (nasze wyniki) post thumbnail image

Jak poszły nam przewidywania składów i ile punktów zdobył Wybór Skauta? A ile drużyna w Fantasy 1 Liga? Co słychać w naszej lidze? Kto błysnął w naszej ekipie? Wszystkiego dowiecie się z tego tekstu.

Wnioski po kolejce w optyce fantasy przeczytacie w Fantastycznym Okiem – już niedługo na stronie!

Przewidywane składy

85%, czyli drugi najlepszy wynik tej rundy. Pamiętając, że ze Śląska trafiliśmy tylko 5/11 (najgorszy wynik pojedynczej drużyny w tej edycji), to możemy być naprawdę zadowoleni.

To też druga najwyższa przewaga nad dziennikarzami Przeglądu Sportowego (+8).

Wybór Skauta

Mamy, kurczę, dość. 29 punktów to prawdopodobnie najgorszy wynik w historii Wyboru Skauta. Ivi i Dolezal marnowali setki, a Cracovię ograła Termalica. Ale jeśli średnia jest wyższa, to znaczy, że nie czas, żeby szukać wymówek. Zaciskamy zęby i za tydzień podrzucamy mistrzowski skład!

Fantasy 1 Liga

Tutaj poszło znacznie lepiej, co przede wszystkim zawdzięczamy twitterowiczowi @Kijowsky_7. Nasz skład zdobył 55 punktów, dzięki czemu trafiliśmy do TOP 220 menedżerów.

W naszej lidze gra już 73 menedżerów, co nie jest najgorszym wynikiem, pamiętając, że utworzyliśmy ją na niecały dzień przed startem zabawy. Niezmiennie zapraszamy do rywalizacji o nagrody w lidze Fantastycznego Skauta (kod: 27f579b7) i wzięcia udziału w naszej mini-rekrutacji.

Liga Fantastycznego Skauta

1403 drużyny walczą o fajne nagrody, więc zbliżamy się do liczby menedżerów z poprzedniej edycji. Prowadzi Elvis z zespołem FC ARGENTINAZOOO 3 (242 pkt).

Ekipa FS

Pomysły z Wyboru Skauta nie wypaliły, więc my też niespecjalnie mamy się czym chwalić. W tej kolejce najlepszy był nasz znajomy – Inter Miami (52 pkt w GW23), który przebojem wdarł się do walki o mistrzostwo w poprzedniej edycji. Póki co najbliżej tego jest jednak @tomek-krucan i jego Harcerzyki PSL (208 pkt).

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Post