Fantastyczny Skaut. Niezbędnik gracza Fantasy Ekstraklasa Bez kategorii,Podcast Podcast LOTTO Fantasy Ekstraklasa odc. 5 [GW24]

Podcast LOTTO Fantasy Ekstraklasa odc. 5 [GW24]

Podcast LOTTO Fantasy Ekstraklasa odc. 5 [GW24] post thumbnail image

Nowy odcinek podcastu już na streamingach! Możecie go znaleźć na Spotify, a także na Soundcloudzie.

Ból głowy przed wyborem zawodników na starcie Lecha z Rakowem, mecz szansy dla zawodników Pogoni i Radomiaka i coraz mniejsze różnice punktowe na dole tabeli. Na sportowe emocje w 24. kolejce nie będziemy mogli narzekać, a kto przyniesie nam punkty w LOTTO Fantasy Ekstraklasa?
W najnowszym odcinku z przyjemnością spuszczamy zasłonę milczenia na punktację poprzedniej kolejki, witamy z powrotem wśród punktujących Karola Angielskiego, po jednym tygodniu przerwy znów chwalimy Lecha i sprawdzamy, jakie szansa na przełamanie mają takie drużyny jak Wisła Płock, Śląsk Wrocław czy Wisła Kraków.
Sprawdź, czy to na Twoje pytania odpowiedział Fantastyczny Skaut i przygotuj się do 24. kolejki razem z nami! Nie zapomnijcie dołączyć do Podcast Ligi – kod: 6D11538F.”

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Post