Fantastyczny Skaut. Niezbędnik gracza Fantasy Ekstraklasa 1 Liga @Kijowsky_7: Kto na kapitana? [Fantasy 1 Liga]

@Kijowsky_7: Kto na kapitana? [Fantasy 1 Liga]

@Kijowsky_7: Kto na kapitana? [Fantasy 1 Liga] post thumbnail image

Jeden z użytkowników Twittera ponownie przygotował dla nas mini-poradnik przed deadlinem Fantasy 1 Liga. Dziś na tapet wziął najlepsze opcje kapitańskie!

Pirulo (vs Korona Kielce, dom / vs Puszcza Niepołomice, dom) – zaczynam od zawodnika ŁKS-u Łódź, bo mają przed sobą podwójna kolejkę [Korona Kielce (D), Puszcza Niepołomice (D)]. Grają dwa mecze u siebie, więc liczę na kogoś z ofensywy Rycerzy Wiosny. Pirulo to ofensywy zawodnik, który każdą dotychczasową edycję kończył z wieloma punktami.

Bartłomiej Pawłowski (vs Stomil Olsztyn, wyjazd) – zawodnik, który moim zdaniem wystaję ponad poziom Fortuna 1 Liga. Historycznie Widzew bardzo dobrze radził sobie w pojedynkach z Stomilem – w 5 ostatnich meczach zanotowali 4 wygrane i 1 remis. Liczę na bramki lub asysty skrzydłowego Widzewa Łódź.

Paweł Zieliński (vs Stomil Olsztyn, wyjazd) – rundę zaczął fatalnie. Widzew stracił aż 5 bramek z Arką Gdynia, a Paweł zdobył -2 punkty. Przewiduję, że się przełamie i tym razem zachowa czyste konto oraz zaprezentuje swoją ofensywną stronę, jak na prawego obrońcę przystało. 3 edycje z rzędu przekraczał próg 55+ punktów, więc najwyższy czas wrócić do punktowania.

Patryk Makuch (Puszcza Niepołomice, dom) – napastnik lidera Fortuna 1 Liga. Miedź Legnica planuje wrócić do elity, a do tego będą potrzebowali bramek w każdym meczu. Makuch ma przed sobą mecz z przeciętną Puszczą Niepołomice, więc liczę na popis strzelecki Patryka.

Kamil Biliński (Skra Częstochowa, wyjazd) – co tu dużo mówić. Najdroższy zawodnik w naszej zabawie. Cena 3.5 oraz posiadanie (44%) mówią same za siebie. W pierwszym meczu z GKS Tychy dochodził do sytuacji, ale nie udało mu się zdobyć bramki. Liczę na odkucie w meczu z Skrą Częstochowa.

Kto na kapitana w 22. kolejce?

  • Pirulo (68%, 26 Votes)
  • Kamil Biliński (18%, 7 Votes)
  • Bartłomiej Pawłowski (8%, 3 Votes)
  • Patryk Makuch (5%, 2 Votes)
  • Paweł Zieliński (0%, 0 Votes)

Total Voters: 38

Loading ... Loading ...

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Post