Podsumowanie 24. kolejki (nasze wyniki)

Podsumowanie 24. kolejki (nasze wyniki) post thumbnail image

Jak poszły nam przewidywania składów i ile punktów zdobył Wybór Skauta? A ile drużyna w Fantasy 1 Liga? Co słychać w naszej lidze? Kto błysnął w naszej ekipie? Wszystkiego dowiecie się z tego tekstu.

Wnioski po kolejce w optyce fantasy przeczytacie w Fantastycznym Okiem – już niedługo na stronie!

Niemal 86% przewidzianych nazwisk piłkarzy na kolejkę to po prostu bardzo fajny wynik. Gdyby trener Runjaić nie wymienił całej ofensywy…

Choć każde nazwisko można obronić, to co tu dużo gadać – wybraliśmy źle. 37 pkt, nietrafiony kapitan. Planowanie długofalowe wygrywa ze złotymi strzałami. No cóż, my wyciągamy wnioski. Wy też uczcie się na naszych błędach.

Fantasy 1 Liga

@Kijowsky_7 ułożył znowu elegancki skład, który już – a został jeszcze mecz ŁKSu – zdobył 78pkt!

W tej kolejce przy wyborach do Waszych składów pomógł też @Tommaso_Calcio, który przygotował fajną zapowiedź kolejki.

Dołączajcie do naszej ligi w #Fantasy1Liga i wypatrujcie materiałów od chłopaków!

Liga Fantastycznego Skauta

Już 1415 ekip walczy o fajne nagrody. Tym razem bank rozbił Kolczyk ze swoimi Kazamatami. Menedżer skorzystał z „ławka punktuje”, a że miał tam ukryte 30 pkt to w sumie zdobył ich 95 i objął prowadzenie w lidze! Gratulujemy.

Ekipa FS

Pomysły z Wyboru Skauta nie wypaliły, więc my też niespecjalnie mamy się czym chwalić. W tej kolejce najwyższy wynik zrobił Michciu z 55 pkt, tuż za nim był Tomek Krucan i to on prowadzi w naszej mini-lidze.