Kto na kapitana? [Fantasy 1 Liga]

Kto na kapitana? [Fantasy 1 Liga] post thumbnail image

Tomek Grabek przygotował dla Was mini-poradnik przed deadlinem Fantasy 1 Liga. Była już obszerna zapowiedź kolejki, więc czas na propozycje kapitańskie!

Trójka na radarze:

Bartłomiej Pawłowski – Widzew Łódź

Najlepszy piłkarz poprzedniej kolejki kontra najgorsza drużyna ligi. To może skończyć się dużymi punktami i poprawą bilansu w rozgrywkach 1 ligi, który do tej pory wynosi 6 bramek i 3 asysty we wszystkich występach na tym poziomie. Górnik w ostatnich pięciu meczach stracił 14 goli, a w całych rozgrywkach 41.

Patryk Makuch – Miedź Legnica

Dwa gole w meczu z Puszczą i powrót do walki o koronę króla strzelców. Do tego świetna gra kolegów z drużyny oraz osłabiony GKS Jastrzębie (zagra bez dwóch podstawowych pomocników). Na jesień strzelił im gola, a mecz zakończył się remisem. Tym razem będzie chciał dać swoimi bramkami zwycięstwo.

Kamil Biliński – Podbeskidzie Bielsko Biała

W swoim drugim występie zaliczył trafienie po dobitce zmarnowanego rzutu karnego. Można powiedzieć, że było to odwzorowanie gry Podbeskidzia. Wiele szans, dochodzenie do sytuacji i problem z wykończeniem. W Niepołomicach spróbuje odpowiedzieć grupie pościgowej w klasyfikacji strzelców, a kibice Górali czekają na wiosenne przebudzenia ich ulubieńca. Kiedy jak nie z Puszczą, której zawodnicy mają w nogach dwa mecze z minionego tygodnia.

Kto na kapitana w 23. kolejce?

  • Makuch (39%, 11 Votes)
  • Pawłowski (36%, 10 Votes)
  • Biliński (14%, 4 Votes)
  • Inny (11%, 3 Votes)

Total Voters: 28

Loading ... Loading ...

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Post